של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> עשרת הגדולים >> טלויזיה >> 10 שחקניות שנות ה-90 בטלויזיה האמריקאית
 
 
01 קירסטי אלי
חופשי על הבר 
 

רבקה האו (קירסטי אלי): לאחר שדיאן עזבה וסאם נעלם, בראשית העונה השביעית תאגיד החליט לרכוש את הפאב ומינה מטעמו את רבקה כמנהלת בפועל. כאשר סאם מצליח להחזיר את הפאב לרשותו רבקה מפוטרת מהתאגיד, אך סאם מעסיק אותה כ"חתיכה מועסקת".
אמא של דיוויד
 
סאלי גודסון מגדלת לבדה את בנה האוטיסט דיוויד מאז שבעלה עזב לפני שנים רבות. עכשיו עובדת סוציאלית מגלה כי סאלי השתמטה מדיווחים למערכות השונות כדי לשמור על בנה, במקום לשים אותו במוסד. כל אחד חושב שהוא יודע מה הכי טוב עבור דיוויד אבל הדעות שלהם מנוגדות אחד לשני. הקשר המתפתח של סאלי עם ג'ון נילס נתקע בתוך המצב הזה.
הארון של ורוניקה

משהו משונה קרה לקירסטי אחרי צ’ירס, בעיקר בגזרת הגזרה המתרחבת והמתכווצת תדיר שלה. הוליווד היא מקום שבו סולחים על בגידות, התמכרויות לסמים ועל אינוס קטינות אך העיר קטנה מדי מכדי להכיל שחקניות עם עודף משקל. לאלי לא נותרה ברירה אלא לשתף פעולה ולצחוק על עצמה בקומדיה “הארון של ורוניקה”.
קריסטי לואיס דייל נולדה בויצ'יטה, קנזס. אימה הייתה עקרת בית ואביה היה בעל חברת עצים. יש לה שני אחים, קרייג וקולט. היא למדה בתיכון המקומי והפכה להיות מעודדת. ב-1969, היא החלה ללמוד באוניברסיטת קנזס. ב-1981 אימה נהרגה ואביה נפצע בתאונת דרכים שנגרמה על ידי נהג שיכור. אלי החלה לשחק בסדרה "חופשי על הבר" בשנת 1987 עד 1993. היא זכתה בשני פרסי אמי במהלך הקריירה שלה. שתי המועמדויות הראשונות שלה לפרס לא צלחו, אך המועמדות השלישית שלה בשנת 1991, זיכתה אותה בפסלון עבור תפקידה בסדרה. בנאומה היא הודתה לבעלה דאז, פרקר סטיבנסון.

ויקיפדיה
 
02 סטוקארד צ'אנינג
הבית הלבן 
 

הבית הלבן היא סדרת דרמה אמריקאית, מקום עלילת הסדרה הוא האגף המערבי בבית הלבן (ומכאן שמה הלועזי - The West Wing, האגף המערבי), מקום המשרד הסגלגל ומשרדי הצוות הנשיאותי הבכיר, במהלך שלטונו של הנשיא הבדיוני, ג'וזיה ברטלט הדמוקרטי (מרטין שין). בסדרה סטוקארד משחקת את הגברת הראשונה.
משפחה לא רגילה
 
כאשר רות ויטני נוטשת את שני ילדיה אצל אחותה ברברה, היא נאלצת בעל כורחה לטפל בהם, בהתחלה הם לא מסתדרים אחד עם השני אך עם הזמן הם מסתדרים יחד ומפתחים קשר חם ומשפחתי. לאחר כשנה רות חוזרת ומצהירה שהיא רוצה את הילדים שלה בחזרה, ברברה מחליטה לפנות לבית המשפט כדי להילחם על משמורת.
ריקוד התינוקות

הסרט בוחן את הדילמות הקשות הניצבות בפני זוג כאשר הוא מוכן לוותר על הילד שלו לטובת זוג זרים. במקרה זה, זוג עשיר מקליפורניה שלא יכול להביא ילדים לעולם ולכן הוא מפרסם מודעה בה הוא כותב שהוא מוכן לאמץ. למודעה עונים זוג עני וצעיר מלואיזיאנה שהחליטו לוותר על ילדם בעת הלידה.
כששרה מישל גלר היתה בת 12, שיחק לה המזל להופיע בהצגה בסן דייגו, קליפורניה, לצד אלילתה סטוקארד צ'נינג, הלא היא ריזו מ"גריז" ואשת נשיא ארה"ב ב"הבית הלבן". "'גריז' הוא אחד הסרטים האהובים עלי, ואת ריזו אהבתי יותר מכל הדמויות, כולל זו של סנדי, שהיתה בעיני משעממת. בהצגה שהופעתי איתה סטוקארד היתה מאוד שקטה, ליכדה סביבה את הצוות והיה מדהים לראות אותה נכנסת לתפקיד". כוכבת "באפי ציידת הערפדים" התאהבה בכלב של צ'נינג, שבהיעדר ילדים אחרים על הסט הפך עד מהרה לחברה הטוב ביותר, ובאמצעותו התקרבה לבעליו. "למדתי ממנה שאם רוצים, אפשר להצליח גם בתיאטרון, גם בטלוויזיה וגם בקולנוע, ואני מקווה שאצליח כמוה להגשים את זה הלכה למעשה". צ'נינג על גלר: "אני מאוד גאה בה. היא נראית מאוד אינטליגנטית וסקרנית באשר לעולם סביבה. למרות שהיא מאוד מצליחה, זה לא הפך אותה לצרת אופקים, להפך. אני מקווה שהיא תמשיך כך ותוכל לעשות מה שהיא רוצה בחייה".

ויקיפדיה
 
03 ברברה הרשי
רצח בעיירה קטנה 
 

עיירה קטנה המומה מרצח אכזרי של אשה אשר בוצע עם גרזן. עם זאת, הם יותר המומים כאשר אישה שכנה רעיה לבעל ואמא לילדים הופכת להיות החשוד העיקרי. במהלך החקירה, היא עוברת תהליך היפנוטי החושף אישיות שונה לחלוטין. מבוסס על אירוע אמיתי שהתרחש בטקסס בשנת 1980.
פאריס טראוט
 
פאריס טראוט הוא גזען מתועב בדרום ארה"ב. הוא בעלים של חנות משכון אשר תובע אנשים לעיתים קרובות, ולכן עורך הדין שלו, הארי סיגרייבס, נפגש בסופו של דבר עם אשתו חנה פריז, מורה לשעבר, היא עשתה את טעות חייה כשנישאה לפאריס כי הוא מתעלל בה תדירות.
בחזרה לחוות היונה הבודדה

קפטן "קול" רק קבר את גאס בחוות יונה בודדה ושם פעמיו לחזור אל חוותו במונטנה. בהביטו על עדר של מוסטנג פראי, הוא מחליט להוביל אותם צפונה בעזרת איסום וגדעון ווקר. גדעון שוכר את אגוסטינה וצוות בוקרים מקסיקני כדי להפעיל את מעבר הסוסים. בדרכם הם נתקלים באינדיאנים משבט הצ'ירוקי.
בשנת 1990 זכתה הרשי בפרס גלובוס הזהב ובפרס האמי על הופעתה בדרמה "רצח בעיירה קטנה". ב-1993 גילמה הרשי את אשתו לשעבר של גבר אמריקאי, עירוני לבן בורגני וממוצע למדי בשם וויליאם פוסטר (מייקל דאגלס) המוציא זעמו במסע ארוך של נקמה, במותחן הפשע הסוריאליסטי של ג'ואל שומאכר "בדרך למטה". בשנת 1996 שיחקה הרשי בדרמה של ג'יין קמפיון "דיוקנה של גברת" שמבוססת על הרומן של הנרי ג'יימס "דיוקנה של גברת", בסרט גילמה הרשי את דמותה הספרותית של מאדאם מרל. ב-2003 השתתפה בדרמת הפשע הקומית "11:14", המוקדשת לשרטוט דמויות המפוזרות כמו חלקים של פאזל בעיירה מידלטון ועתידם להיפגש בדקה גורלית אחת.

ויקיפדיה
 
04 גלן קלוז
שרה, פשוטה וגבוהה 
 

אבא פרסם מודעה "דרושה עזרה!" אתה מתכון למנהלת משק בית? שאלתי. לא, אמר אבא, אני מתכון לאישה. אתה מתכון לאמא? גם זה, אמר אבא. ואז, הגיע מכתב משרה, שגרה במדינת מיין ואוהבת את הים. באביב באה אלינו שרה עצמה, פשוטה וגבוהה. היא באה לחודש, רק לראות איך זה ואנחנו התפללנו שהיא תאהב אותנו ותרצה להישאר.
לשרת בדממה
 
קולונל מרגרט קאמרמאייר משרתת בצבא במשך למעלה מעשרים שנה. היא מתאהבת באמן שפגשה לאחרונה, היא לומדת לתואר פרופסור, עובדת בבית חולים וגם משרתת במילואים. היא מחליטה לשדרג את דירוג האבטחה שלה למען קידום בעתיד, במהלך ראיון, היא אומרת לחוקר, כי היא לסבית. עקב כך הצבא מתחיל בהליכים לשחרורה.
שעות הדימדומים

דרמה יפהפיה ועצובה אודות גבר המגלה כי הוא חולה באיידס וחוזר לחיות את חודשיו האחרונים בבית הוריו. דני אשר קרוב מאד לאימו חולק איתה את ימיו האחרונים וזכרונות ילדותו, דבר אשר גורם לסגירות מול אחותו ואביו.
בשנות התשעים השתתפה במספר הפקות טלוויזיה יוקרתיות ומצליחות, דוגמת סרט הטלוויזיה "שרה, פשוטה וגבוהה" ושני סרטי המשך שלו, וסרט הטלוויזיה "לשרת בדממה: סיפורה של מרגרט קאמרמייר", עבורו זכתה בפרס אמי. במקביל, המשיכה לככב בסרטי קולנוע מצליחים: בסרט ההרפתקאות "הוק" (1991), לצדו של רובין ויליאמס, בדרמה הקומית "העיתון" (1994), בסרטו של טים ברטון "הפלישה ממאדים" (1996), בתפקיד קרואלה דה ויל המרשעת ב"101 כלבים וגנבים" (1996), ובתפקיד סגנית נשיא ארצות הברית, לצדו של הנשיא הריסון פורד, בלהיט הקולנועי "אייר פורס 1" (1997).

ויקיפדיה
 
05 ג'יין סימור
ד"ר קווין רופאה במערב 
 

הסדרה מתחילה בשנת 1867 ומתמקדת ברופאה מבוסטון, מסצ'וסטס בשם מיקלה קווין. אחרי מות אביה, דוקטור קויין עוברת לעיירה קטנה בקולורדו בשם קולורדו ספרינגס על מנת לעסוק ברפואה.  דוקטור קויין מנסה להסתגל לחיים בעיירה בעיקר באמצעותו של ידיד בשם סאלי ובאמצעות המיילדת והשותפה שלה במרפאה שרלוט .
האם את בודדה הלילה
 
אדריאן וולס היא אשת חברה עשירה שנישואיה מגיעים לתחתית כשהיא מגלה את האובססיה של בעלה ליחסי מין עם נערת טלפון בשם לורה. ערב אחד, אדריאן חוזרת שבעלה נעלם. על המשיבון השיחה האחרונה שלו עם לורה, הנקטעת בצרחה מקפיאת דם שלו. בעזרתו של בלש פרטי, אדריאן הולכת לחפש את לורה וכך מגיעה לעולמות של אטרקציות חריגות.
נישואין מתוך נוחות

אשת עסקים מצליחה מוותרת על הקריירה שלה על מנת לגדל את בנה של אחותה שנפטרה. האב הטבעי שלו שלא ידע על קיומו של בנו מגלה זאת אחרי שמונה שנים. בהנחיה של שופט חכם, הם מחליטים להיכנס למצב נישואין של נוחות על מנת שלא להעציב את הילד ולשמור על בית ומשפחה, מן קצר לאחר מכן (עם קצת עזרה של הילד) הם מתאהבים.
ג'יין סימור (באנגלית: Jane Seymour; נולדה ב-15 בפברואר 1951) היא שחקנית אנגליה, זוכת פרס אמי ושני פרסי גלובוס הזהב. נולדה בשם ג'ויס פנלופה וילהלמה פרנקנברג. הסרטים המוכרים יותר בהם היא שיחקה הם "חיה ותן למות" מסדרת סרטי ג'יימס בונד, והסרט "סקרלט פימפרנל". סימור השתתפה בסדרות "ד"ר קווין רופאה במערב" ו"מלחמה וזיכרון". כן עסקה בדיבוב בסרט האנימציה "המסע לקמלוט".

ויקיפדיה
 
06 סווזי קורטץ
אחיות 
 

הסדרה סובבת סביב האחיות ריד שגרות בעיר ווינטקה, אילינוי. אביהם רופא שנפטר בתחילת הסדרה היה מכור לעובדתו והזניח את משפחתו בנוסף לפרשיות אהבה שניהל. אשתו הופכת אלכוהוליסטית עקב כך. אביהם אשר רצה בנים ונולדו לו ארבע בנות, כינה אותן בשם בנים וכך אלכסנדרה הפכה לאלכס, ג'ורג'ינה לג'ורג'י, תיאודורה לטדי, ופרנצ'סקה לפרנקי.
הארווי
 
עלילת הסרט המקורי, שביים הנרי קוסטר בכיכובו של ג'יימס סטיוארט, מספרת על אדם שטוען כי חברו הטוב ביותר הוא ארנב ענק ובלתי נראה. סטיוארט היה מועמד לאוסקר על תפקיד זה, בעוד ג'וזפין האל זכתה בפרס לשחקנית המשנה. בהפקה מחודשת זאת סווזי מגלמת את אחותו של הארווי כשאת הארווי מגלם הארי אנדרסון המוכר מ"בית דין לילי".
סוף סוף סוזאן

ג'ק הבעלים של המגזין הוא גיסה לשעבר של סוזן (המגולמת על ידי ברוק שילדס). סוזאן נמלטת ביום חתונתה מהטקס אך ג'ק למרות אחיו הפגוע, מחליט לקחת אותה לעבודה במגזין. סווזי קורטץ השתתפה כאורחת במספר פרקים בתפקיד ליז מילר קיני.
סווזי קורטץ נולדה ב:06/09/1944, הופעותיה כוללות את "העולם על פי גארפ" (82) בתפקיד משנה קצר של זונה, "סיפורים אמיתיים" (86) של דיוויד ביירן, "יחסים מסוכנים" (88) לצידם של מישל פייפר, גלן קלוז וג"ון מלקוביץ, "אלף האורות של ניו יורק" (88), "המציאות נושכת" (94). טרם הופעתה בסרטים כבר שיחקה בסדרות וסרטי טלויזיה רבים. כיום סוויזי מוכרת מהופעתה כאלכס בסדרה זוכת הפרסים "אחיות".

ויקיפדיה
 
07 הלן האנט
משתגעים מאהבה 
 

משתגעים מאהבה היא סדרה קומדיית מצבים אמריקאית. הסדרה עלתה לאוויר בשנת 1992 ושודרה עד 1999 ברשת NBC. בסדרה מככבים פול רייזר וזוכת פרס גלובוס הזהב, הלן האנט, המגלמים את דמותם של פול וג'יימי באקמן, זוג נשוי טרי, אשר מתגוררים בניו יורק יחד עם כלבם, מוריי.
הזמנים שלי, החיים שלי
 
בן מילר הינו אדם אדם קשיש החי בבית אבות בשנת 2035, אשר לעתים קרובות מעלה זיכרונות מעברו בסדרה זו שזכתה לשבחי הביקורת. כל פרק היה עוסק בשנה אחרת מחייו כולל פירוט ימיו ואהבותיו כשהיה בקולג', חיזוריו אחרי אשתו לעתיד רבקה ורגעים חשובים אחרים בחייו.
בחברת החשיכה

לאחר ששוטרת צעירה בשם ג'ינה פולאסקי מצליחה לטפל בעימות משטרתי באופן יוצא דופן היא מקודמת לצוות קטן של בלשים החוקר מקרה מזוויע של רצח ילד. היא מוכיחה את עצמה כחיזוק טוב לצוות כשהיא מצליחה לעלות על עקבות החשוד העיקרי, בחור צעיר ומתוסבך מאד בשם קייל טימלר.
הלן האנט נולדה בלוס אנג'לס, קליפורניה. בתו של במאי קולנוע ומורה למשחק מכובד. מגיל 8 החלה להופיע בטלוויזיה. את הפריצה הגדולה שלה השיגה האנט בשנת 1992 בסדרה "משתגעים מאהבה" כששיחקה בתפקיד ראשי לצד השחקן הוותיק יותר, פול רייזר. בשנת 1998 התארחה האנט בסדרה המצליחה "משפחת סימפסון", בתור חברתו של מו (שאותו מדבב האנק עזריה, שהיה בעלה של האנט במשך כשנה וחצי). אחד הסרטים היותר זכורים ברפרטואר של השחקנית הוא "טוויסטר" (1996). ב-1997 זכתה בפרס אוסקר ובפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסרט "הכי טוב שיש" בתור קרול המלצרית. בנוסף לכך, זכתה בארבעה פרסי אמי ושלושה פרסי גלובוס הזהב על תפקידה ב"משתגעים מאהבה".

ויקיפדיה
 
08 ג'ודי דיוויס
הד הרעם 
 

הסרט הוא סיפור על איש בשם לארי ריצ'י, שחי עם אשתו השנייה ושלושת הילדים שלהם בחווה אוסטרלית ביער וולינגאט. הוא מגלה שאשתו הראשונה חולה במחלה סופנית ועל כן אינה יכולה לגדל את ביתם הבכורה. לארי מחליט לקחת את הנערה לביתו ולצרפה למשפחתו, אבל המשפחה החדשה שלו לא כל כך אוהבת את הרעיון.
לשרת בדממה
 
קולונל מרגרט קאמרמאייר משרתת בצבא במשך למעלה מעשרים שנה. היא מתאהבת באמן שפגשה לאחרונה, היא לומדת לתואר פרופסור, עובדת בבית חולים וגם משרתת במילואים. היא מחליטה לשדרג את דירוג האבטחה שלה למען קידום בעתיד, במהלך ראיון, היא אומרת לחוקר, כי היא לסבית. עקב כך הצבא מתחיל בהליכים לשחרורה.
דאש ולילי

חייהם של דשיאל האמט וליליאן הלמן הזורמים עם האירועים המיוחדים בתור הזהב של הוליווד, מלחמת העולם השנייה, לבין צייד מכשפות של מקארתי בשנות החמישים. מבט מקרוב על שני הטיטאנים הספרותיים של המאה ועשרים, פרשת האהבה הסוערת שלהם, התקפי השתייה העליות והמורדות בקריירה והמאבקים הפוליטיים.
בשנת 1992 השתתפה בסרטו של וודי אלן "בעלים ונשים", בסרט גילמה דיוויס את דמותה של סאלי, זוגתו של ג'ק (סידני פולאק), הזוג מגיע ביחד לבית חברים קרובים גייב (וודי אלן) וג'ודי רות' (מיה פארו) ומודיע על פרידתם, דבר הגורם לערעור מערכת היחסים של גייב וג'ודי. ב-1995 זכתה דיוויס בפרס האמי על הופעתה בסרט "Serving in Silence: The Margarethe Cammermeyer Story". ב-1997 שיחקה דיוויס במותחן הפוליטי של קלינט איסטווד "כח להשחית" בתור גלוריה ראסל, דיוויס הופיעה גם בסרט של וודי אלן, "לפרק את הארי" וגילמה את דמותה של לוסי שמגיעה אל ביתו של גיבור הסרט הארי בלוק ומאיימת עליו באקדח. ב-1998 שיחקה דיוויס בסרט רביעי בבימויו של וודי אלן "סלבריטי" בסרט גילמה את דיוויס את רובין סיימון, אשתו של לי (קנת בראנה), בעל בוגדני ועיתונאי ניו יורקי שמנסה לחיות את חיי הזוהר של כל המפורסמים ולכתוב על כך. באותה שנה שיחקה בדרמה האוסטרלית "Echo of Thunder". ב-1999 הופיעה דיוויס בסרטה של קתי בייטס "דאש ולילי" וגילמה את דמותה של המחזאית האמריקאית ליליאן הלמן, בנוסף השתתפה דיוויס בסרט "A Cooler Climate".

ויקיפדיה
 
09 אלפרי וודארד
הבחורים של מיס אייברס 
 

הסרט מגולל סיפור ניסוי רפואי שנערך על ידי משרד הבריאות הממשלתי בארה"ב על אפריקאים אמריקאים עניים בשנים 1972-1932, ומטרתו הייתה לחקור את ההשפעות של עגבת על מטופלים אשר אינם מקבלים טיפול כנגדה. הסיפור מנקודת המבט של האחות יוניס אוורס שמודעת לחוסר הטיפול, אך מרגישה חובה לנחם את המטופלים.
שיעורי פסנתר
 
הסרט המבוסס על מחזה העוסק באח ואחות אשר מתווכחים אם הם צריכים למכור את הפסנתר המשפחתי שלהם. בוי וילי, איכר ממיסיסיפי, רוצה למכור את הפסנתר העתיק כדי לקנות אדמה אותה עיבדה משפחתו בתקופת העבדות. אחותו ברניס מתעקשת להשאיר אותו. בפסנתר מגולפים פניהם של בני משפחתם מתקופת העבדות.
מסעות גוליבר

בחלקו הראשון של הספר נטרפת ספינתו של גוליבר בחופי ליליפוט, והוא נלכד על ידי האנשים הזעירים שבאי. הוא מתחבב על המלך המקומי וזוכה להערכה, בעיקר משום שהוא מצליח לחסל את הצי של הממלכה היריבה "בלפוסקו". אולם, גוליבר מסרב לשתף פעולה עם מלך ליליפוט כאשר זה האחרון מנסה לשעבד את בלפוסקו, ולכן הוא מוקע כבוגד.
הרבה הופעות חדשות וחוזרות ב"עקרות בית נואשות": אלפרי וודארד, שמשחקת את השכנה החדשה גב' אפלוייט, היא שחקנית ותיקה ומוערכת, עטורה במועמדויות וזכיות באמי, גלובוס הזהב, ואוסקר. היא הופיעה בתפקידי אורח ב"בלוז לכחולי המדים", "מקום אחר", "פרייז'ר", "רצח מאדום לשחור", ועוד. רבים זוכרים אותה כ"לילי סלואן" שנקלעה שלא בטובתה אל המסע בזמן של האנטרפרייז בסרט "מסע בין כוכבים: מגע ראשוני".

ויקיפדיה
 
10 ג'אנין טרנר
חשיפה לצפון 
 

פליישמן, רופא צעיר מניו יורק שלשם מימון לימודיו התחייב לעבוד באלסקה, מגיע לעיירה הזעירה סיסלי כנגד רצונו, שם הוא פוגש בגלריה של דמויות תמהוניות, חביבות וכובשות. הסדרה סיפקה לצופה תענוג אינטלקטואלי אמיתי, עם טיפול טלוויזיוני בסוגיות פילוסופיות, הפניות ספרותיות ואזכורים של נושאים סוציולוגיים ופסיכולוגיים.
שגיאה קטלנית
 
שבעה עורכי דין אמריקאים נשכרים על ידי איל התקשורת האוסטרלי ג'ק דולאן בהתמודדות על נתח שוק מול איל תקשורת אחר בשם אלברט טיל. בעת מפגש וידאו קונפרנס בסיאטל הם נפגעים על ידי וירוס הפועל בזריזות רבה ופוגע באופן מיידי במי שהוא פוגש בדרכו.
אשה חטופה: לב במלכודת

טוקאלה הוא לוחם אינדיאני אשר נמשך באופן מסתורי לאשה מתנחלת לבנה בשם אנה שאותה ראה בחלומותיו כשהיה ילד. לאחר שהוא חס על חייה בעת קרב מול שיירת כרכרות במערב הפרוע ונותן לה לחזור העירה, הוא ושבטו חוזרים שוב העירה לחוטפה יחד עם חברתה שרה וייט ומאלצים את שתיהן לחיות יחד עם שבט הלאקוטה.
ג'אנין טרנר נולדה ב: 06/12/1963, שחקנית אמריקאית, נתגלתה במקרה על ידי מפיק טלוויזיה וקיבלה תפקידים בסדרות כ"דאלאס" ו"רפואה שלמה". בקולנוע הופיעה לראשונה ב"Young Doctors in Love", ועשתה עוד תפקידים קטנים, ביניהם ב"מגנוליות מפלדה". משנת 1990 עד 1995 כיכבה בסדרה "חשיפה לצפון" שם היתה לכוכבת. שיחקה לצד סילבסטר סטלון ב"סחרור מסוכן".

ויקיפדיה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות