של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> עשרת הגדולים >> טלויזיה >> 10 שחקניות שנות ה-80 בטלויזיה האמריקאית
 
 
01 אן מרגרט
חשמלית שמה תשוקה 
 

הסיפור על בלאנש דובואה המסוחררת וסטנלי קובלסקי המסוקס וחסר הרגישות. על רקע ניו אורלינס הדביקה, בורחת בלאנש לבית אחותה סטלה, ונאלצת להתמודד עם השפלותיו של הגיס האלים שלה. מלודרמה רבת עוצמה על תשוקות אסורות, מיניות מבולבלת, אובדן ונוסטלגיה.
מי יאהב את ילדיי?
 
סיפור מרגש על אמא חולה בסרטן אשר מחפשת משפחות אומנות לילדיה, היות ומבינה שבעלה האלכוהוליסט לא יוכל לגדל את ילדיהם לאחר מותה.
שתי גברות גרנוויל

סרט על מלחמת מעמדות, של נשים הנמצאות לכאורה באותו מעמד. סרט מרתק, המתאר את אורח החיים של האצולה האמריקנית, הסגורה כל כך בתוך עצמה, ומבליטה אותו מול חייה של אן גרנווויל, שלמדה בדרך הקשה כי הדרך היחידה היא של "תפוס כפי יכולתך".
אן מרגרט היתה לאחד מסמלי המין של אמריקה בשנות ה-60 בעקבות הופעתה בסרטים כגון "ביי ביי בירדי" ו"אהבה בלאס וגאס", לצדו של אלוויס פרסלי. אולם, הביקורת התייחסה אליה ואל מרבית הסרטים הגרועים שבהם כיכבה כאל בדיחה. מה הפלא שאמריקה הופתעה מהופעתה הנוגעת ללב ב-1971 כאהובתו המושפלת של ג'ק ניקולסון בסרטו של מייק ניקולס "ידע הבשרים". היה זה קאמבק מהסוג שאמריקה אוהבת במיוחד. הופעתה בסרט זיכתה אותו במועמדות לאוסקר משנה, ובמשך כמה שבועות כיכבה תמונתה על שערי המגזינים בארצות הברית, הפעם לא בגלל היותה סמל מין, אלא, לפתע, שחקנית נחשבת.

ויקיפדיה
 
02 טיין דיילי
קגני ולייסי 
 

הסידרה לא הייתה סדרת משטרה טיפוסית, הסביבה המשטרתית ופיתרון פשעים היוו רק צד אחד במשוואה צד אחר היה הטיפול בנושאים חברתיים וטיפול בחיים האישיים של הגיבורות, לייסי וחיי המשפחה שלה וקגני הרווקה, נושאים שהיו שנויים במחלוקת ושהיו בעלי חשיבות לנשים כמו אונס, גילוי עריות, הפלות וסרטן השד.
הנווט
 
דרמת הרפתקאות. בתחילת המאה
ה-20, טייס שתקן ובתו של איש עשיר מתרסקים על הר המאוכלס בזאבים. כעת, עליהם להתגבר על האיבה ביניהם כדי לשרוד. עם: כריסטופר ריב, רוזנה ארקט, בימוי: ג'ורג' מילר (ארה"ב 1985).
קווינסי

קווינסי, חוקר ראשי במכון פתולוגי - נאמר בפרסומי טלוויזיה רבים כי דמותו של הרופא אשר גולמה על ידי ג'ק קלוגמן נועדה להיות שובבה ורחוקה מלהיות מושלמת. זה אולי נכון, אבל מעריצי הסדרה מיהרו לציין כי קווינסי מייצג את הכוח המניע בפענוח פשעים עם עובדות מדעיות ולא מאמונה עיוורת!.
פעם בטלויזיה היו מעט מאד מודלים להזדהות לנשים שלא חשבו כל היום על מייקאפ, היתה סדרה מעולה בשם "קאגני ולייסי", על שתי שוטרות בתחנה מאד לא זוהרת בניו-יורק. אחד הדברים הכי יפים בסדרה הזאת (מעבר לזה שהיא התמקדה בשתי נשים חזקות ואמיתיות) היה שהיא לא היתה כזאת אמריקאית צפויה, הסוף הצליח תמיד להפתיע, במיוחד משום שלא היתה התעקשות לפתור הכל בסוף כל פרק. שרון גלס, ששיחקה את קאגני, משחקת כיום את דב, אמא של מייקל, וזה תענוג לראות אותה שוב. טיין דיילי, ששיחקה את לייסי, השותפה שלה, משחקת את אמא של איימי ב"משפט של איימי" ומועמדת שוב ושוב לפרס האמי.

ויקיפדיה
 
03 אלן בורסטין
צרור שקרים 
 

סיפור הסרט הזה הוא סיפור היצ'קוקי קלאסי. הוא מספר על פחד, חשדות, תמימות, בגידה ומספק כמות ניכרת של מתח. הוא מבוסס על אירועים אמיתיים ומתרכז בעצם בפלישה לפרטיות ועל ההשפעות ההרסניות שלה - בזכות הופעות מצוינות של כל השחקנים חוויה מתגמלת.
העם נגד ג'יין האריס
 
בליל סופה, במרץ 1980, באה ג'ין האריס בת החמישים ושש, מנהלת בית־ספר ידוע בווירג'יניה, לביקור אחרון אצל מאהבהּ זה שנים אחדות, ד"ר הרמן טארנוור, הידוע כמחבר דיאטת סקרסדייל המפורסמת. לדברי גברת האריס, היא תכננה להתאבד ובאה להיפרד ממאהבה.
המופע של אלן בורסטין

עד 1970, היא צוינה בקרדיטים כ"אלן מק'ריי" כמעט בכל הופעותיה בסרטים ובטלוויזיה. ב-1986 היא כיכבה בקומדיית מצבים משלה בשם "המופע של אלן בורסטין" יחד עם מייגן מולאלי כביתהּ‏ ואיליין סטריץ' כאימהּ‏. הסדרה ירדה משידור לאחר עונה אחת.
בורסטין הופיעה לראשונה בברודוויי ב-1957. בשנות ה-60 היא הופיעה בהופעות אורח בסדרות טלוויזיה רבות כדוגמת פרי מייסון, Wagon Train, 77 Sunset Strip, The Big Valley ו-Gunsmoke, כמו גם הגשת סאטרדיי נייט לייב ב-1980. עד 1970, היא צוינה בקרדיטים כ"אלן מק'ריי" כמעט בכל הופעותיה בסרטים ובטלוויזיה. ב-1986 היא כיכבה בקומדיית מצבים משלה בשם "המופע של אלן בורסטין" יחד עם מייגן מולאלי כביתהּ‏ ואיליין סטריץ' כאימהּ‏. הסדרה ירדה משידור לאחר עונה אחת. בשנים 2000-2002 הופיעה בורסטין בסדרת הדרמה של CBS, "אלה החיים". ב-2006 היא כיכבה בתפקיד הבישופ בסדרה הקומית-דרמטית השנוייה במחלוקת מבית NBC, "הספר של דניאל".

ויקיפדיה
 
04 ויקטוריה פרינסיפל
דאלאס 
 

כל מילה מיותרת. אופרת הסבון האלמותית, שדוממה את התנועה בכבישים ורוקנה את בתי הקפה, על מאבקי השליטה של איילי הנפט, בני משפחת יואינג הטקסנים, ג'יי-אר, בובי, סו אלן וכל החברים שהיו לאגדה עוד בחייהם, רצופי המהמורות והתככים.
פילגש
 
אישה מנהלת רומן אסור עם גבר נשוי והוא בתמורה דואג למחייתה. כשהוא מת היא מוצאת את עצמה עם שום רכוש. היא מנסה לשקם את חייה, אך לא בלי הסטיגמה אשר מלווה אתה כפילגש ואשה שנייה.
שקר גלוי

הם הזוג המושלם, הכי פוליטיקלי קורקט שיש, הוא שופט, היא עורכת דין מהשורה הראשונה. כאשר היא לוקחת על עצמה לטפל בתיק של מקרה רצח סנסציוני, עקבות התיק מובילות היישר אל דלת ביתה.
פרינסיפל קנתה את פרסומה כשכיכבה באופרת הסבון "דאלאס" ששודרה בין השנים 1978 - 1987. כמו כן היא נודעת בשנים האחרונות בסדרת מוצרי הקוסמטיקה הנושאת את שמה. פרינסיפל נולדה בפוקוקה, יפן. היא ממוצא אנגלי, איטלקי ופיליפיני. בהיותו של אביה איש חיל הים האמריקאי, נדדה פרינסיפל בין מקומות רבים והתגוררה בין היתר, בלונדון, פלורידה, פוארטו ריקו, מסצ'וסטס וג'ורג'יה, תוך שהיא עוברת בין 17 בתי ספר שונים. פרינסיפל הופיעה בפרסומת כבר בגיל 5 והתחילה לדגמן בתקופת התיכון. נרשמה ללימודי רפואה בקולג' במיאמי. באותו זמן היא המשיכה לדגמן וזכתה בתחרות "מיס מיאמי" בשנת 1969, אך עקב תאונת דרכים שעברה התמקדה במשחק תחת הכירופרקטיקה ששאפה ללמוד. היא עברה לניו יורק שם עבדה כדוגמנית ושחקנית, למדה באקדמיה המלכותית לאמנות הדרמה בלונדון ועברה ללוס אנג'לס ב1971.

ויקיפדיה
 
05 ג'יין סימור
מלחמה וזכרון 
 

מיני-סדרה על פי ספרו של הרמן ווק – המשך לסדרה "רוחות מלחמה". מלחמת העולם השנייה, כפי שהיא משתקפת מסיפורה של משפחת הנרי. הגברים לבית הנרי הם קצינים בצי האמריקאי, בדרך להביס את יפן לאחר ההתקפה על פרל הרבור. אשתו של ביירון הנרי, בגילומה של ג'יין סיימור היפהפייה בורחת מפני הנאצים באירופה המרוטשת.
קדמת עדן
 
קאל טראסק, בנו של אדם, הילד הרע, האהוב פחות, המוצלח פחות. אחיו ארון הוא הבן האהוב והמושלם. קאל מנסה בכל הכוח לזכות באהבת אביו, אבל בדרך למטרה מצליח לעשות את כל השגיאות האפשריות. אומץ ליבו וכנותו מובילים אותו לחיפוש האמת על אם המשפחה הנעדרת, אמת שתוביל את התא המשפחתי להתפוררות ושיתוק.
ג'ק המרטש

ג'ק המרטש והתעלומות הסובבות אותו היוו השראה למאות יצירות תרבות בדיוניות ועיוניות ובהן: רומנים, סיפורים קצרים, שירה, ספרי קומיקס, משחקי וידאו, מחזות וסרטים. פורסמו למעלה מ-200 ספרים העוסקים באופן בלעדי ברציחות המרטש, דבר שהופך אותו לאחד הפושעים הנכתבים ביותר במאה ה-20.
ג'יין סימור (באנגלית: Jane Seymour; נולדה ב-15 בפברואר 1951) היא שחקנית אנגליה, זוכת פרס אמי ושני פרסי גלובוס הזהב. נולדה בשם ג'ויס פנלופה וילהלמה פרנקנברג. הסרטים המוכרים יותר בהם היא שיחקה הם "חיה ותן למות" מסדרת סרטי ג'יימס בונד, והסרט "סקרלט פימפרנל". סימור השתתפה בסדרות "ד"ר קווין רופאה במערב" ו"מלחמה וזיכרון". כן עסקה בדיבוב בסרט האנימציה "המסע לקמלוט". האלבום OK Computer בביצוע להקת הרוק האלטרנטיבי רדיוהד הוקלט באחוזתה של סימור ליד באת' באנגליה, ונערך מאוחר יותר באולפני אבי רוד.

ויקיפדיה
 
06 ג'ינה רולאנדס
קפאון מוקדם 
 

הזמן הוא אמצע שנות השמונים ומייקל פירסון, הומו צעיר, נושא את נגיף האיידס. הוא נאלץ להיחשף הן לגבי המחלה והן לגבי נטיותיו המיניות שלו בפעם הראשונה בחייו עם חבריו לעבודה (במשרד עורכי הדין) ועם בני משפחתו. הוא והאנשים סביבו, חייבים להתמודד עם הגורל הבלתי נמנע של מחלה זאת.
סיפורה של בטי פורד
 
בטי פורד, הגברת הראשונה, אשתו של נשיא ארה"ב ג'ראלד פורד, בשנת 1978 גברה תלותה באלכוהול ובתרופות הרגעה והיא נאלצה לעבור טיפולי גמילה. עם סיום הגמילה והתאוששותה, הקימה בטי בשנת 1982 את מרכז בטי פורד בראנצ'ו מיראז' שבמדינת קליפורניה לגמילה, והיא מכהנת כיו"ר חבר המנהלים של המרכז.
זרות: סיפור על אמא ובת

אישה אשר עזבה את הבית עשרים שנה קודם לכן מסיבות מעט פליליות מגלה כי היא חולה במחלה סופנית. היא מחליטה לחזור הבייתה ומנסה לשקם את היחסים המשפחתיים עם אמה הממורמרת וזאת לפני שתיפרד לנצח מהחיים. בתפקיד האמא, בטי דיוויס, בתפקיד הבת ג'ינה רולאנדס.
נולדה:19/06/1930 אלמנתו של הבמאי המנוח הנודע ג"ון קסבטס לו הייתה נשואה 35 שנים, בנם, ניק ממשיך בדרכו של אביו כבמאי. מאז שנות ה50 שיחקה בעשרות סדרות טלויזיה וסרטי קולנוע (גם של בעלה) בתפקידים שונים, ביניהם: "אישה אחרת" (88) של וודי אלן, "מונית לילה" (91) של ג"ים ג"רמוש. נולדה בשם וירג'יניה קתרין רולאנדס במדיסון, ויסקונסין , אביה, אדווין היה בנקאי ואמה, מרי אלן הייתה ציירת, המשפחה עקרה מארקנסו לוושינגטון בשנת 1939, כאשר אדווין מונה לתפקיד ממשלתי במשרד החקלאות, 1947-1950, למדה באוניברסיטת ויסקונסין שם היא היתה סטודנטית פופולרית הנודעה כבר אז בשל יופיה. היא יצאה לניו יורק כדי ללמוד משחק בבית האקדמיה האמריקנית לאמנויות הבמה.

ויקיפדיה
 
07 מרדית בקסטר
קשרי משפחה 
 

התוכנית עסקה בחייהם של בני משפחת קיטון, תושבי העיר קולומבוס. ההורים בעלי השקפת עולם ליברלית הם סטיבן קיטון, איש עסקים בעל ערוץ טלוויזיה ציבורי, ואליס קיטון, ארכיטקטית מצליחה ושלושת ילדיהם: אלכס (אשר מגולם על ידי מייקל ג'יי פוקס) הבן השאפתן של המשפחה בעל השקפת עולם שמרנית, מאל וג'ניפר.
מקרה האונס של ריצ'ארד בק
 
השוטר ריצ'ארד בק (ריצ'ארד קרנה) חושב שקורבנות אונס "מביאות על עצמן את הסיבות להיאנס" אך כאשר הוא נופל קורבן בעצמו למקרה אונס משני בחורים עבריינים זבל לבן הוא נאלץ לשנות את דעתו, אחד האנסים אומר לו שהוא יגרום לו לזעוק כמו חזיר.
היא יודעת יותר מדי

היא משחקת אישה אשר חוותה ילדות קשה גדלה להיות קשוחה ובעלת קריירה בחיי הפשע. היא נחשבת לפורצת חתולית (הכוונה לפורצת הנכנסת לבתים דרך קומה שנייה ומעלה) המשתמשת בסדין ארוך לטיפוס, הסרט נפתח כשהיא יושבת במאסר ארוך בכלא ועם תדמית של מישהי שלאסירות אחרות לא כדאי להתעסק איתה.
מרדית בקסטר (נולדה ב-21 ביוני1947), נודעה גם בשם מרדית בקסטר בירני במשך שנים, מרדית היא שחקנית ומפיקה בעיקר בטלוויזיה האמריקאית. נודעה בעיקר בקרב הצופים עקב שתי הסדרות בהן שיחקה "משפחה" (1976-1980), דרמה משפחתית של רשת הטלוויזיה ABC, ועל "קשרי משפחה" (1982-1989), קומדיית מצבים של רשת הטלוויזיה NBC. היא נולדה בשם מרדית אן בקסטר בדרום פסדינה, קליפורניה, בתם של שחקנית קומדיות המצבים וויטני בלייק וטום בקסטר שהיה קריין רדיו. היא גדלה בדרום קליפורניה ויש לה שני אחים: ריצ'ארד (נולד 1944) ובריאן (נולד 1946). אמה האלמנה יצאה עם אלן מנינגס סופר שהינו גם תסריטאי של קומדיות מצבים.

ויקיפדיה
 
08 ג'ואן וודוורד
האם אתה זוכר אהבה? 
 

ברברה וויאט-הוליס היא פרופסור לאנגלית אשר מתחילה להיות מושפעת אט אט ממחלת האלצהיימר. הסרט מתעד את הירידה שלה ואת סערת הרגשות שהמחלה גורמת לה. הסרט גם חושף איך המחלה משפיעה על בעלה ועל ילדיה הנאלצים להתמודד עם אשה המאבדת את זהותה.
משבר בתיכון
 
משבר בתיכון הינו סרט המתאר את ההפרדה הגזעית בתיכון בליטל רוק בשנת 1957 הסיפור על בסיס טיוטה שנכתבה על ידי סגנית מנהל התיכון בשם אליזבת האקבי אותה מגלמת ג'ואן וודוורד. ויליאם לינק וריצ'ארד לוינסון כתבו את התסריט והיו מפיקים בפועל יחד עם דוד זוסקינד.
תיבת הצללים

הסרט מבוסס על מחזה אשר נכתב על ידי מייקל כריסטופר ועלה על במות ברודוויי בשנת 1977. את הסרט ביים פול ניומן ומככבת בו ג'ואן וודוורד. עיקר העלילה סביב שלושה חולים סופניים שכל אחד מהם גר בבקתה נפרדת במתקן הוספיס. כל אחד מהם מתראיין על תהליך הגסיסה. המראיין הוא סמוי ועל כן מתקבלת תחושה שהדמויות מדברות ישירות לצופים.
ב-1972 שיחקה וודוורד בסרט שני אותו ביים פול ניומן, "השפעת קרני גמא על ציפורני החתול" שמבוסס על מחזהו המצליח של פול זינדל, בגרסה הקולנועית למחזה גילמה וודוורד את ביאטריס, אם אלכוהוליסטית וקיבלה את פרס "פסטיבל קאן" בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר ומועמדות רביעית לפרס גלובוס הזהב. בשנה שלאחר מכן הופיעה וודוורד לצד שחקנים יהודים מפורסמים כגון זוכה פרס האוסקר מרטין בלאס וסילביה סידני בדרמה "משאלות קיץ, חלומות חורף" וגילמה את ריטה וולדן, עקרת בית נשואה, שכתוצאה מילדותה המיוסרת אינה מסוגלת ליצור קשר עם רגשותיה. הופעתה המרשימה זיכתה את וודוורד במועמדות שלישית לפרס אוסקר לשחקנית הטובה ביותר, מועמדות חמישית לפרס גלובוס הזהב ובפרס באפט"א ראשון לאחר שלוש מועמדויות. ב-1976 קיבלה וודוורד מועמדות לפרס האמי כשגילמה את הפסיכיאטרית קורנליה ווילבור בסרט "סייביל". ב-1978 זכתה וודוורד בפרס אמי ראשון בקריירה על עבודתה בסדרת הטלוויזיה "תראו איך היא רצה". ב-1981 הייתה מועמדת פעם שלישית לפרס גלובוס זהב ומועמדת לפרס אמי בפעם שלישית על תפקידה בסרט "משבר בתיכון". וודוורד זכתה בפרס האמי השני שלה בשנת 1985 על תפקידה בסדרת הטלוויזיה "אתה זוכר אהבה" עליו קיבלה גם מועמדות שביעית לפרס גלובוס הזהב.

ויקיפדיה
 
09 שרון גלאס
קגני ולייסי 
 

הסידרה לא הייתה סדרת משטרה טיפוסית, הסביבה המשטרתית ופיתרון פשעים היוו רק צד אחד במשוואה צד אחר היה הטיפול בנושאים חברתיים וטיפול בחיים האישיים של הגיבורות, לייסי וחיי המשפחה שלה וקגני הרווקה, נושאים שהיו שנויים במחלוקת ושהיו בעלי חשיבות לנשים כמו אונס, גילוי עריות, הפלות וסרטן השד.
להשתחרר
 
קייט חשבה שהיא מצאה את גבר חלומותיה. אלכס התענג בחלומותיו על נישואים עם הנפש התאומה שלו. יום אחד הם החליטו לעזוב את המרירות שקיימת באהבה אבודה ולחזור לחיים. שרון גלס וג'ון ריטר מככבים בסרט הזה הנוגע ללב על שני אנשים שלומדים לבטוח שוב בליבם.
בחירתו של הובסון

הורציו הובסון (ג'ק וורדן) הוא טיפוס שתיין ובעל עריץ של חנות נעליים. בתו מגי הובסון (שרון גלאס) מתאהבת בפקיד צנוע בחנות בשם וויל מוסאפ (ריצ'רד תומס). כאשר הובסון מסרב לתת ליחסים האלה את ברכתו, מגי כועסת ועוזבת ביחד עם וויל על מנת לפתוח חנות נעליים חדשה שתוך זמן קצר מאיימת על פרנסתו של אביה.
שרון מרגריט גלס (אנגלית: Sharon Marguerite Gless‏; נולדה ב-3 במאי 1943) היא שחקנית אמריקאית, זוכת פרס האמי ששיחקה באופרות סבון, בסרטי קולנוע ובטלוויזיה. תפקידיה הבולטים היו בסדרות כמו "קגני ולייסי" ו"הכי גאים שיש". גלס נודעה בתפקידה בסדרת המשטרה משנות ה-80 "קגני ולייסי" ששודרה ברשת CBS בשנים 1982-1988, בתור כריסטין קגני. התפקיד זיכה אותה בשני פרסי אמי ובפרס הגלובוס. קודם לכן היא שיחקה את מג'י פיבין, מזכירתם הצעירה והקלאסית של אדי אלברט ורוברט ווגנר בסדרת הטלוויזיה "Switch" ברשת CBS בשנים 1975-1978. גלאס הופיעה גם בתור דבי נובוטני, אמו התומכת והשתלטנית של מייקל (האל ספרקס) בסדרת הדרמה "הכי גאים שיש" ששודרה בשנים 2000-2005.

ויקיפדיה
 
10 לינדה המילטון
היפה והחיה 
 

קתרין (לינדה המילטון) עוזרת לתובע מותקפת בסנטרל פארק, מוכה ונחתכת. וינסנט (רון פרלמן) אדם-חיה החי תחת האדמה בסתר מציל את חייה כשהוא לוקח אותה למחבואו. הם מפתחים מערכת יחסי אהבה מיוחדים כשוינסנט נעשה המלאך השומר שלה בכל מקם בו היא נמצאת.
נשק סודי
 
המילטון משחקת בחורה רוסיה צעירה המגוייסת להיות מרגלת חושנית ומפתה כנשק, עליה לפתות גברים על מנת ללכוד אותם או להפילם בפח או פשוט שיהיו ברי סחיטה. הבעיות מתחילות כאשר היא מתאהבת באחד היעדים שלה ומתמודדת עם מניעת המעקב אחריהם.
לך בעקבות האור

זוג צעיר מתמודד מול מציאות חיים קשה ביותר כאשר ילדם מאובחן כנושא את נגיף האיידס. הזוג הצעיר (לינדה המילטון, ריצ'רד תומאס) מנסים להציל את בנם הצעיר (ג'ושוע האריס) מפני השפעות הנגיף.
המילטון נולדה וגדלה בסולסברי, מרילנד. כשהייתה בת חמש, נהרג אביה בתאונת דרכים. אמה התחתנה מחדש מאוחר יותר. ללינדה שלושה אחים - אחות גדולה, אחות תאומה זהה ואח צעיר. המילטון החלה לשחק בגיל צעיר, בעיקר בתיאטרון. בגיל 20 עברה לניו יורק והחלה ללמוד בבית-ספר למשחק. בסוף שנות השבעים עברה ללוס אנג'לס ופצחה בקריירה טלוויזיונית וקולנועית. פריצת הדרך בקריירה שלה אירעה ב-1984 כאשר קיבלה את תפקיד שרה קונור בסרטו שובר הקופות של ג'יימס קמרון "שליחות קטלנית". ב-1987 קיבלה את התפקיד הראשי בסדרת הטלוויזיה "היפה והחיה". על תפקיד זה הייתה מועמדת לפרס האמי ולשני פרסי גלובוס הזהב. בשנת 1991 חזרה המילטון לגלם את דמותה של שרה קונור בסרט ההמשך ל"שליחות קטלנית" - "שליחות קטלנית 2: יום הדין". הסרט נחל הצלחה קופתית מרשימה. כמו כן שיחקה בתפקיד הראשי בסרט האסונות "פסגת דנטה" מ-1997.

ויקיפדיה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות