של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> עשרת הגדולים >> טלויזיה >> 10 סדרות הדרמה שנות ה-70
 
01 בית קטן בערבה

 
מליסה גילברט

 

דמות: לורה אינגלס
מסעותיה של לורה, שנולדה בביג וודס ויסקונסין, כללו את קנזס, מינסוטה ודקוטה. המשפחה התיישבה בוולנט גרוב, מינסוטה בחווה קטנה. המשפחה כללה את האב צ'ארלס, את האם קרוליין והבנות מארי לורה וקארי.
מייקל לנדון

 

דמות: צ'ארלס אינגלס
האולפנים פנו לכוכב בוננזה בשנות השישים מייקל לנדון שגילם את ג'ו הקטן, וביקשו שיפיק פיילוט של שעתיים המבוסס על סדרת ספרי בית קטן בערבה של לורה אינגלס ווילדר עם אפשרות להפקת סדרה. הפיילוט שודר ב-74.
מליסה סו אנדרסון

 

דמות: מארי אינגלס
למרות התרחשותה במערב הסדרה לא הייתה מערבון אלא דרמה משפחתית
שטיפלה בנושאים הרגילים של חברות, משפחה, מחלות ומוות. במיוחד זכורים סיפור התאהבותה של לורה ותהליך ההתעוורות של מרי.
סדרת הטלוויזיה המבוססת על ספרי בית קטן בערבה שודרה ברשת NBC בין השנים 1974-1983. הסדרה הייתה עיבוד חופשי של ספרי בית קטן בערבה ולא הייתה נאמנה לגמרי לסדרת הספרים. מייקל לנדון כיכב כצ'ארלס אינגלס, קארן גרסל שיחקה את קרוליין אינגלס, מליסה גילברט את לורה אינגלס, מליסה סו אנדרסון את מארי אינגלס, והתאומות לינדזי וסידני גרינבוש את קארי אינגלס. כמה דמויות נוספו בסדרה, כמו אלברט, שיוצג על יד מתיו לבורטיוקס, כיתום שאמצה המשפחה. סדרת הטלוויזיה שצולמה בוולנט גרוב, מינסוטה, הייתה אחת מסדרות הדרמה ששודרו בהצלחה במשך זמן רב.

ויקיפדיה
 
 02 הוואי חמש אפס


 
 ג'ק לורד

 

דמות: סטיב מגארט
סטיב היה שוטר קשוח וחריף שכל שלבש תמיד חליפות מחויטות ולעיתים נדירות איבד את קור רוחו.
ג'ק לורד (מגארט) המשיך לגור בהוואי עם אשתו השנייה גם לאחר סיום הסדרה עד למותו ב1988.
ג'יימס מקארתור

 

דמות: דני וויליאמס
עוזרו של סטיב היה דני שכונה דאנו ואליו פנה סטיב מגארט בסוף הפרק במשפט "בוק הים דאנו" לאמור עצור את החלאה הזה וקח אותו ממני. אגב סטיב מקארתור, שגילם את דאנו, לא הופיע בפרק הפיילוט.
הרמן וודמאייר

 

דמות: דיוק לוקלה
דמות נוספת היתה השוטר במדים דיוק לוקלה שעזר ליחידה מדי פעם ובהמשך אף, צורף כעוזר קבוע לחמש אפס. לאחר מותו של מפיק והוגה הסדרה, לאונרד פרימן צומצם תפקידו של בן עד שנעלם מהסדרה.
אות הפתיחה הקצבי מתנגן, נופי הוואי מופיעים והנה סטיב מגארט ובלוריתו. המתנפנפת מופיעים בסיבוב מראש בית הדירות הגבוה זו הייתה אחת הסדרות האהובות בכל הזמנים, עם אות הפתיחה שרבים מחשיבים .לטוב ביותר, עם משפט המפתח המוכר "בוק הים דאנו" שנאמר בסוף הפרק. Five-O הייתה יחידה מיוחד במשטרת המדינה של הוואי שתפקידה ללחום במאפיה המקומית, לפתור מקרי רצח חשובים, להתעסק עם סוכנים זרים וניסיונות התנקשות. היחידה עבדה ישירות תחת מושל הוואי ובראשה עמד סטיב מגארט. למעשה יחידה כזאת לא קיימת ובהוואי אין כלל משטרת מדינה, גם השם, חמש אפס, הומצא כשהוא מכוון להיות הוואי המדינה ה 50 בארה"ב.

ויקיפדיה
 
03 קו אונידין

 


פיטר גילמור

 

דמות: ג'יימס אונידין
הסדרה נפתחה בשנת 1860 בעיר הנמל הבריטית ליברפול עם הימאי הצעיר ג’יימס אונידין (פיטר גילמור ) שלאחר מות אביו הבורגני מגלה שהוא ירש את החלק הקטן ביותר של ירושת אביו לעומת אחיו הבכור, רוברט סוחר בורגני ואשתו הערמומית ואחותו הצעירה והיפה, אליזבת.
אנה סטליבראס

 

דמות: אן וובסטר
ג'יימס כחלק מהעסקה נאלץ להינשא לבת המכוערת של בעל הספינה אן וובסטר (אנה סטליבראס שהחליפה שחקנית אחרת שהופיעה באותו התפקיד בפרק הפיילוט המקורי) זאת למרות ההתנגדות של בני משפחתו , וזאת הוא עושה ללא היסוס מבחינתו העסקים קודמים תמיד לרגשות .
מייק בילינגטון

 

דמות: דניאל פוגרטי
מתחריו של ג'יימס השתנו כל הזמן , קאלון האויב המסחרי הבלתי מתפשר מת בשריפה ואת מקומו תפס דניאל פוגרטי האיש שהכניס את האחות של ג’יימס , אליזבת להריון והפך לבעלה של בתו של קאלון. לאחר מכן תפס את מקומו כמתחרה ראשי אביו של אלברט פרייזר בעלה של אליזבת שרכש את החברה.
קו אונידין (אנגלית: The Onedin Line) - היא אחת מהסדרות הפופולאריות של רשת השידור של ה- בי.בי.סי (BBC) ומאריכת הימים מכולן. הסדרה החלה ב-15 באוקטובר 1971 והסתיימה ב-26 באוקטובר 1980, ונמשכה 91 פרקים. זוהי ככל הנראה הסדרה התקופתית הארוכה ביותר בכל הזמנים מבחינת משך שידורה. הסדרה תיארה את הסיפור הדרמתי של עלייתו נפילתו ושוב עלייתו של איש צעיר ועני אך מוכשר ושאפתן, שהפך מימאי חסר פרוטה לבעל חברת ספנות גדולה בליברפול במחצית השנייה של המאה ה-19. זאת, למרות אין ספור מכשולים העומדים בדרכו הן במשפחתו והן מחוצה לה. השחקנים בתפקידים הראשיים היו פיטר גילמור בתפקיד ג'יימס אונידין, אנה סטליבראס בתפקיד בתו הלא אטרקטיבית של בעל הספינה אן וובסטר ומייקל בילינגטון בתפקיד מלח צעיר בשם דניאל פוגרטי.

ויקיפדיה
 
04 קוג'אק

 
טלי סבאלס

 

דמות: תאו קוג'אק
לוטננט תאו קוג'אק היה בלש משטרתי בניו יורק שנהג להסתובב במכונית ביואיק חבוטה תוך שהוא מוצץ סוכריה על מקל וחוזר שוב ושוב על המשפט
Who loves ya, baby בכדי לפענח פשעים הוא השתמש בחוכמת הרחוב שלו.
דן פרייזר

 

דמות: פרנק מקניל
קוג'אק עבד לבד ללא שותף והיחיד מולו עבד היה פרנק מקניל, האחראי עליו במחוז ה-13 וגם שותפו לשעבר. לא תמיד הם הסכימו זה עם זה ופעמים רבות הם התווכחו למרות שהם כיבדו אחד את השני. לעזרתו של קוג'אק נחלצו מדי פעם חבריו למחוז.
קווין דובסון

 

דמות: בובי קרוקר
אחרי תפקידים קטנים בסדרות כמו קאנון קיבל דובסון את התפקיד של בובי קרוקר השותף הצעיר של קוג'אק.
הוא הופיע בכל הפרקים משנת 1973 ועד 1978.
דובסון שירת פעמיים כיו"ר איגוד חיילים נפגעי קרב היות ושירת כחייל בעצמו.
המראה המחוספס של הסדרה שהראה את עבודת המשטרה כמרתקת ומלאת ריגושים גרם לצופים להתאהב בה ולאנשי משטרה לשבח אות על ריאליזם אבל הגורם העיקרי להצלחה היה השחקן טלי סבאלס שגילם את קוז'אק בצורה משכנעת כל כך ושילב בדמות מאצ'ואיזם עם רגישות כאריזמה וחלקלקות לסדרה הגיע סבאלס (ששמו מגיע ממוצאו היווני) לאחר ששיחק בתפקידים שונים, בעשרות סרטים כמו "פסגת הפחד" (המקורי), "איש הציפורים מאלקטרז" "12 הנועזים" ועוד - בדרך כלל בתפקידי משנה. את תפקידו כקוז'אק החל ב 1973 בסרט הטלוויזיה "רציחות מרקוס-נלסון" ולאור ההצלחה הוזמן לגלם את הדמות בסדרה קבועה שעלתה לאוויר באוקטובר של אותה שנה הסדרה רצה במשך חמש עונות כשהיא הופכת ללהיט במקומות רבים בעולם.

ויקיפדיה
 
05 על אדונים ומשרתים

 
דיוויד לנגטון

 

דמות: ריצ'ארד בלאמי
בראש הבית עומדים ליידי מרג'ורי (לבית טלבוט-קארי), בתו היפה והדעתנית של רוזן סאותוולד, ובעלה ריצ'ארד בלאמי, חבר בית הנבחרים, שהוא בנו הצעיר של איש כמורה כפרי. הם נשאו על אף התנגדות הוריה, ומתגוררים בלונדון באיטון פלייס מס' 165 שזה אחד מבתיו של הרוזן. ריצ'ארד הוא פוליטיקאי, וחלק מעלילות המשנה סובבות סביב שאיפותיו הפוליטיות.
לסלי אן דאון

 

דמות: ג'ורג'ינה סטוקברידג'
ג'ורג'ינה וחבריה יוצאים נגד תקופת השפל והקשיים של מלחמת העולם הראשונה, על רקע שנות העשרים הסוערות. העליצות וההשתטות של החבורה מגיעה לקיצה בשני אירועים טרגיים. אחד מחבריה של ג'ורג'ינה מאיים להתאבד אם היא לא תינשא לו, וכשהיא דוחה אותו הוא מתאבד בבית באיטון פלייס בעוד שהחבורה חוגגת במסיבה פרועה בסגנון "שנות העשרים הסוערות".
גורדון ג'קסון

 

דמות: אנגוס הדסון
הצוות המקורי של המשרתים כולל את מר אנגוס הדסון, רב המשרתים הסמכותי, גברת ברידג'יס הטבחית, רוז המעשית כמשרתת ראשית, אמילי המתוקה עוזרת במטבח, המשרת אלפרד האקסצנטרי, שרה השובבה עובדת כמשרתת לצידה של רוז, ופירס הרכב. הצוות כולל גם את מוד רוברטס, המשרתת האישית של ליידי מרג'ורי. במשך השנים מצטרפים לצוות עוד אנשים.
על אדונים ומשרתים (באנגלית: Upstairs, Downstairs) היא סדרת טלוויזיה בריטית זוכת פרס באפט"א ופרס אמי. הסדרה מתרחשת בבית מגורים גדול בלונדון. ראשיתה בתקופה האדוארדית והיא נמשכת לתקופת מלחמת העולם הראשונה ולאחריה עד תחילת שנות השלושים של המאה העשרים. היא מתארת את חייהם של המשרתים המתגוררים "למטה", ואת חיי האדונים החיים "למעלה", בקומות העליונות של הבית. הסדרה שודרה ב-ITV במשך חמש עונות משנת 1971 ועד 1975. הסדרה מתארת חיי משפחה במעמד חברתי גבוה באנגליה על רקע האירועים בתחילת המאה העשרים. האירועים הגדולים זכו להבלטה בסדרה, אך גם שינויים קלים ומתמשכים באו בה לידי ביטוי. הסדרה מתעדת את השינויים החברתיים והטכנולוגיים שקרו בין השנים 1903 ועד 1930. חיי המשרתים הם חלק בלתי נפרד מהסיפור.

ויקיפדיה
 
06 סטארסקי והאץ'

 
דיוויד סול

 

דמות: קן "האץ'" האצ'ינסון
קן הבלונדיני, ששיחק שוטר מאופק, אינטלקטואלי ומופנם. השניים רווקים מושבעים ולכאורה רודפי נשים כפייתיים נראו כמי שמעמידים אחד את השני מעל לכל דבר אחר.
פול מייקל גלזר

 

דמות: דיוויד סטארסקי
דייוויד סטארסקי השחרחר שהיה בעל חוכמת רחוב, סקרנות ילדותית מזג סוער, ואופי מוחצן. במשך 4 שנים
ו-88 פרקים מלאי פעילות בצד האפל של העיר ביי סיטי.
אנטוניו פרגאס

 

דמות: האגי בר
הקשר של הבלשים אל העולם התחתון היה באמצעות מודיע שכונה "האגי בר", (אנטוניו פרגאס), שסיפק לרוב את הרגעים הקומיים בסדרה.
סטארסקי והאץ' הייתה באמת אחת הסדרות המשטרתיות יותר מוצלחות ומבדרות של אותה תקופה ( וזאת כאשר כל סדרה שנייה או שלישית עסקה באנשי משטרה) ובוודאי הרבה יותר מוצלחת ומשעשעת מההצלחה הגדולה האחרת של אותה תקופה ושל אותו מפיק, אשף ההצלחות אהרון ספלינג, "המלאכים של צ'ארלי " שגם היא זכתה לאחרונה לעיבודים קולנועיים מתוקשרים מאוד. הסדרה עסקה בהרפתקאותיהם של שני שוטרים שונים זה מזה לחלוטין : דיוויד סטארסקי (פול מייקל גלזר) השוטר השחרחר הנינוח המשמיע בדיחות קרש ללא סוף וידידו הבלונדיני קן האצ'ינסון ( דיוויד סול ) הבלונדיני השקט והמופנם יותר ובעל כישרון הזמרה בגיטרה (סול היה במקורו זמר) השניים היוו ניגוד מושלם אחד לשני ומשום כך המיזוג בניהם גם היה מוצלח במיוחד גם משום שהם הסכימו בדבר אחד תמיד: אף פעם זה לא מזיק לכופף קצת (הרבה) את החוקים כדי ללכוד פושע .

ויקיפדיה
 
07 המרוץ אחר הגלימה

 
ג'ון האוזמן

 

דמות: צ'ארלס קינגספילד
הוא זכה לראשונה לפרסום ולהכרה עולמיים רק ב-1973, עת גילם את דמותו של הפרופסור למשפטים צ'ארלס קינגספילד בסרט באותו שם. על תפקידו זה זכה בפרס אוסקר. בעקבות הצלחת הסרט, הוא המשיך לגלם את דמותו של פרופסור קינגספילד גם בסדרה.
ג'יימס סטפנס

 

דמות: ג'יימס הארט
ג'יימס סטודנט למשפטים שנה ראשונה, איש כפרי ממינסוטה שהחיים לא הכינו אותו לתחרות הקשה על ספסל הלימודים. למולו המורה הגדול מכולם בדיני חוזים, הסמכות המובילה אשר משרה כבוד ופחד אך בו זמנית מכוונת את ג'יימס להתעלות על עצמו
בלימודיו.
פראנסין טאקר

 

דמות: אליזבת לוגן
כדי לחלק את עומס העבודה הכבד מצטרף ג'יימס לקבוצת לימוד, את קבוצת הסטודנטים ארגן פרנקלין פורד השלישי צאצא לשושלת של משפטנים, קבוצת המחקר כוללת את לוגן, אנדרסון, בל וברוקס ויחד עם מתמודדים מול הקושיות אותן מעלה פרופסור קינגספילד.
זו היתה הסדרה הראשונה ואולי גם היחידה שעסקה בחצרות האחוריים של עולם המשפט דרך עיניהם של סטודנטים למשפטים. הסדרה ששודרה בין השנים 1978-1986 ברשת CBS האמריקנית הכירה לעולם את פרופסור צ'ארלס וו. קינגספילד האגדי, (תפקיד מבריק שגילם ג'ון האוסמן) שעד היום מצוטט בפקולטות למשפטים ולחינוך ברחבי העולם (כן, כן, מדובר בתקופה שבה לטלוויזיה עוד היה מה לתרום לעולם האקדמי). מי שראה את הסדרה לעולם לא ישכח את נאום הפתיחה המונומנטאלי של קינגספילד בו הוא מסביר את שיטת ההוראה שלו, שזכתה מאוחר יותר להפוך לשיטה פדגוגית רווחת באקדמיה ובה אין הרצאות - אלא שאלת שאלות שדרכן התלמיד מלמד את עצמו ומפתח את יכולת הניתוח. מלחיץ, אולי. חכם, בטוח. הסדרה המתובלת בהתפלפלויות משפטיות סובבת סביב מערכת היחסים המורכבת בין קינגספילד לג'יימס הארט (ג'יימס סטיבנס), סטודנט בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת הרווארד. בתקופה שבה מערכת החינוך ומערך הערכים מכורסם מדי יום, זו בדיוק הסדרה שיכולה להזכיר לנו מה חשוב באמת.

ויקיפדיה
 
08 האיש השווה מליונים

 
לי מייג'ורס

 

דמות: סטיב אוסטין
סטיב אוסטין, טייס ניסוי שנפגע קשה בתאונה, ניצל בעזרת טכנולוגיה חדשנית שימוש באיברים ביוניים אלו מחליפים את איבריו הפגועים, בגופו מושתלים שתי רגליים, יד ועין ביוניים המאפשרים לו להרים משאות כבדים.לכופף ברזלים, לרוץ מהר ולראות רחוק יותר.
ריצ'ארד אנדרסון

 

דמות: אוסקר גולדמן
אוסקר הוא ראש ארגון , OSI הקשור לפנטגון, גולדמן מציע לדוקטור ויילס כי הוא ייתן לו את הסכום הנדרש על מנת להפוך את סטיב אוסטין לאדם הביוני הראשון בתמורה  סטיב יהפוך להיות סוכן בשירות מדינתו ותחת פיקוחו של גולדמן. ויילס מסרב בהתחלה מחשש לחיי סטיב.
מרטין ברוקס

 

דמות: ד"ר רודי ויילס
הרופא המטפל בסטיב הוא הרופא הצמוד שלו עוד מימיו של סטיב בנאס"א, ד"ר רודי ויילס. ויילס ידוע גם בתיאוריות שלו על הנדסה ביונית ובמאמריו על מתן גפיים ביוניים לקטועי ידיים ורגליים. סטיב נמצא תחת השפעה כבדה של סמי הרגעה ומגיע להתפכחות על מצבו בעזרת דוקטור ויילס.
אוסטין, שהיה, לפי סיפור המסגרת (שהוצג בפתיח בתחילת כל פרק מפרקי הסדרה), אסטרונאוט, נפגע בתאונה וכמעט נהרג. בניתוח, שעלותו 6 מיליון דולר, הושתלו לו יד, רגליים, ועין מלאכותיים, שהפכו אותו לסייבורג או "אדם ביוני" שמשלב רכיבים אנושיים ואלקטרו-מכאניים, בעל יכולות בלתי רגילות. החלקים הביוניים בגופו הופעלו של ידי מחשב שחובר ישירות למוחו של אוסטין ומקור האנרגיה שלהם היו סוללות גרעיניות זעירות באיברים הביוניים. הוא היה מסוגל לרוץ במהירות של 100 קמ"ש, ידו הייתה בעלת כוח אדיר ולעינו הביונית היה כושר זום וכושר ראייה באינפרה אדום. כתוצאה מיכולותיו הוא נשכר על ידי הסוכנות הדמיונית OSI.

ויקיפדיה
 
09 המקצוענים

 
מרטין שו

 

דמות: ריי דויל
דויל היה בלש משטרה שעבד באזורים הבעייתיים של לונדון, הצד המזרחי ואיזור הרציפים, מתאגרף מצטיין, צלף מעולה ולוחם קראטה וקנדו (אמנות לחימת החרבות היפנית). דויל יותר ממוסד וממושמע שנוהג ללכת "לפי הספר" ומעדיף להשתמש במוח לפני הכח.
לואיס קולינס

 

דמות: וויליאם בודי
בודי עזב את ביה"ס בגיל 14 והצטרף לצי הסוחר. לאחר שמאס בצי עזב בדקאר והחל לעסוק בעבודות שונות באפריקה כולל שומר במועדון, מבריח נשק בקונגו, שכיר חרב באנגולה ועסקים מפוקפקים בירדן. לבסוף חזר והצטרף לצנחנים וליחידה האווירית המיוחדת של הצבא.
גורדון ג'קסון

 

דמות: ג'ורג' קאווליי
ג'ורג' קאווליי ראש סוכנות הביון MI5, הציע להקים את היחידה שתרכז את יכולות הלחימה והמודיעין של היחידות השונות.
היחידה הקטנה והמקצועית תוכל לפעול בזריזות וביעילות תוך שימוש בדרכי פעולה חשאיות ולעיתים בשיטות לא מקובלות. 
העלילה היא על צוות מובחר ביחידת CI5 Criminal Intelligence שמטרתו להלחם בגלי הפשע והטרור החדשים המאיימים על בריטניה. היחידה הוקמה לאחר שיחידות החוק, צבא, משטרה ומודיעין היו מסורבלות ומסובכות בבירוקרטיה מה שהקשה עליהם להלחם בפושעים, שהפכו יעילים, זריזים ומתוחכמים יותר עם השנים ג'ורג' קאווליי ראש סוכנות הביון MI5, הציע להקים את היחידה שתרכז את יכולות הלחימה והמודיעין של היחידות השונות. היחידה הקטנה והמקצועית תוכל לפעול בזריזות וביעילות תוך שימוש בדרכי פעולה חשאיות ולעיתים בשיטות לא מקובלות. למרות ההתנגדות רבה החליט השר לביטחון פנים להקים את היחידה.

ויקיפדיה
 
10 מלאכיות של צ'ארלי

 
פארה פוסט

 

דמות: ג'יל מונרו
השיגעון הגדול ביותר היה סביב פארה, כולם רצו להיראות כמוה, רצו את התסרוקת שלה, הבגדים שלה ועוד. המפיקים ניצלו זאת והוציאו מיד מוצרי לואי לסדרה כמו בובות וצעצועים, גם כאן פארה שלטה. ההצלחה של פארה יצרה מצב בעייתי. המצב בין הבנות הפך לרגיש עד פיצוץ וגרם לעזיבתה של פארה והחלפתה בשריל לאד.
קייט ג'קסון

 

דמות: סברינה דאנקן
קייט ג'קסון צורפה לספלינג / גולדברג וביחד העלו רעיונות שונים עד שג'קסון העלתה את הרעיון שהבלשיות מקבלות משימות ממישהו שלא פגשו דרך הטלפון. הוחלט שהשם הוא צ'ארלי, היא גם הגתה את רעיון המלאכיות כשראתה על הקיר תמונה של שלוש מלאכיות וכך הוחלט לקרוא לסדרה המלאכיות של צ'ארלי.
ג'קלין סמית

 

דמות: קלי גארט
כשכמעט התייאשו מלמצוא את המלאכית השלישית הגיעה ג'קלין סמית. בתחילה היא נבחנה ולא קיבלה את התפקיד אך לאחר המלצה של רוברט וגנר, שעדיין החזיק 45% מהתוכנית .היא נבחנה שוב והפעם היא נבחרה. בהתחלה היו יחסים טובים בין הבנות והתחושה הייתה שסדרת נשים עוד תצליח.
עלילת הסדרה מתמקדת בשלוש נשים צעירות, יפות, חזקות וחכמות המכונות "המלאכיות". המלאכיות "המקורית" היו סברינה דאנקן (בגילומה של קייט ג'קסון), ג'יל מונרו (בגילומה של פארה פוסט) וקלי גארט (בגילומה של ג'קלין סמית'). המלאכיות עובדות עבור סוכנות חקירות פרטית. הבוס שלהם, צ'ארלי (קולו של ג'ון פורסייט) הוא מיליונר מסתורי אשר מנהל את סוכנות הבילוש שלו בצורה יוצאת דופן - רק באמצעות הטלפון או באמצעות עוזרו האישי ג'ון בוסלי (בגילומו של דייוויד דויל). לכל אורך הסדרה צ'ארלי אינו מראה את פניו (בחלק מהפרקים הצופים זוכים לראות את החלק האחורי של ראשו וזרועותיו בעודו מדבר בטלפון עם המלאכיות ומוקף בנשים יפות). כל אחד מפרקי הסדרה התחיל בסצנה בה צ'ארלי מקצה למלאכיות ולבוסלי את משימתם דרך רמקול הטלפון. בכל הפרקים בסדרה המלאכיות נשלחות למשימות חשאיות שונות אותם הן צריכות לפתור באמצעות שלל תחפושות וזהויות בדויות.

ויקיפדיה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות