של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> עשרת הגדולים >> טלויזיה >> 10 סדרות הדרמה שנות ה-60
 
01 משימה בלתי אפשרית
 
פיטר גרייבס

 

דמות: ג'יימס פלפס
בתפקיד ראש הצוות אשר מקבל את הפרטים על המשימה דרך טייפ קטן (או תקליט כמו בפרק הראשון שהשמיד את עצמו ועלה בעשן מייד בתום השמעת ההודעה) לאחר שהחליט ראש הצוות לרחת על עצמו את המשימה הוא היה מרכיב לעצמו את הצוות, אותו בחר מתוך תיקים שחורים שהכילו את פרטי הסוכן וכן את היכולות שלו.
ברברה ביין

 

דמות: סינמון קינמון
שיחקה בסדרה את דמות הפאם פאטאל שנועדה לפתות ולהפיל בפח נוכלים. בשנים 1966-1969 זכתה שלוש פעמים כשחקנית ראשית בסדרת דרמה.
לצידה שיחק מי שהיה אז בעלה במציאות, מרטין לנדאו. הנישואין עלו על שרטון והם התגרשו בשנת 1993. עם עזיבתה את הסדרה הוחלפה בשחקנית לזלי אן וורן. 
מרטין לנדאו

 

דמות: רולין האנד
בתחילה דחה את תפקידו של "מר ספוק" בסדרת הטלוויזיה מסע בין כוכבים, אך בשנת 1966 התקבל לתפקיד אומן התחפושות "רולין האנד" בסדרה "משימה בלתי אפשרית", בה ככבה בתפקיד "סינמון" אשתו, השחקנית ברברה ביין. הופעתו, שנועדה להיות בתחילה חד פעמית, כבשה את קהל צופי הסדרה.
 
הסדרה הושפעה באופן ניכר מהרעיונות והמאפיינים של ספרות וסרטי מרגלים (כגון ג'יימס בונד) והיא עסקה בצוות סוכנים חשאיים של ממשלת ארצות הברית, הנקרא כוח משימה בלתי אפשרית. הצוות נשלח למשימות חשאיות מטעם ממשלת ארצות הברית נגד ארגונים מרושעים, ארגוני פשע מאורגן, ועריצים ברחבי העולם. למרות שרוח המלחמה הקרה הורגשה ברקע של הסדרה, המאבקים החשאיים בין ארצות הברית וברית המועצות לא הוזכרו באופן ישיר במהלך הסדרה, ולא היו אף פעם נושא לפרק. הפרקים הראשונים של הסדרה התמקדו בהפלתם של פוליטיקאים מושחתים ורודנים בקרב מדינות העולם השלישי. אולם ככל שהתקדמו העונות השתנה המוקד של פעילות הצוות, ובעונתה האחרונה של הסדרה המקורית, הפרקים שלה התמקדו במאבקים נגד מרגלים בתוך ארצות הברית וארגוני פשע מאורגן .

ויקיפדיה
 
 02 הגומלים


 
 פטריק מקני

 

דמות: ג'ון סטיד
כיאה לסוכן סמוי היכולות ותחומי ההתמחויות של ג'ון היו ללא גבולות. למרות שהיה מיומן מאד בשימוש באקדח כמעט ולא נשא אחד אף פעם, הוא סייף מעולה ומעדיף להשתמש בחרב, ידוע מאד כטועם יין מעולה ובחולשתו לנשים יפות.
דיאנה ריג

 

דמות: אמה פיל
היא התחתנה עם פיטר פיל, טייס ניסוי אשר נפל קורבן בתאונת מטוס והוא נחשב מת כביכול. זה היה, אולי, ברכה עבורה, שכן היא נראתה עצמאית מדי מכדי לבלות את שארית חייה בשקט ולטפל בבעיות הבוערות של הבית.
מותו גורם לה להיות סוכנת.
 גארת האנט

 

דמות: מייק גמביט
נולד באמצע שנות הארבעים והיה בחור קשוח וצונן בניגוד למורו וחברו הטוב ג'ון סטיד.
בזמן שג'ון לא נשא אקדח לרוב, מייק תמיד היה חמוש ונטה להילחם בגופו. בעוד ג'ון היה איש המעמד הגבוה וסנוב, מייק הגיע מהמעמד הפשוט ללא גינונים.
סדרת ריגול בריטית, סוכן חשאי בשם ג’ון סטיד שפועל בשירות סוכנות הביון הממשלתית נעזר בבחורה הרפתקנית אמה פיל, בעלת יוזמה , אלמנתו של טייס ניסויים שנעלם. ראוי לציין את המשחק הטוב של השניים, הסגנון המהוקצע בלבושם , דיבורם והתנהגותם שהיוו את הסמל המסחרי של הסדרה.

ויקיפדיה
 
03 מסע בין כוכבים

 


ויליאם שאטנר

 

דמות: ג'יימס קירק
ג'יימס סיים את האקדמיה
ב- 2254 וכעבור 10 שנים הפך לקפטן הצעיר ביותר בצי החלל של כדור הארץ.
הוא קיבל את הפיקוד על האנטרפרייז ומסעו בן חמש השנים הפך אותו לקפיטן המפורסם היותר בתולדות הצי. בתום המסע הוא קודם לאדמירל וקיבל תפקיד לימודי באקדמיה. האירועים
שהתרחשו הביאו אותו לחזור לצוותו המקורי ולאנטרפרייז, לאבד את חברו ספוק ועוד.
לאונרד נימוי

 

דמות: ספוק
נולד ב 2230 בשיקהאר שבוולקן לאב וולקני ולאם אנושית. הוא הצטרף לאקדמיה ב 2249 וסיים אותה ב 2253 שירת כקצין המדע וכקצין ראשון על גבי האנטרפרייז. הוא השלים את קירק כשמילא את ההיפך הגמור ממנו בהיותו, כמו כל וולקני, הגיוני וחסר רגשות הוא תמיד סיפק ניתוח אובייקטיבי לאירועים ותרם רבות לצוות ולספינה חוסר הרגשות שלו שיגע את ד"ר חם המזג ד"ר מקוי.
דפורסט קלי

 

דמות: ד"ר לאונרד מקוי
נולד ב 2227. הצטרף לצוות האנטרפרייז כקצין רפואה ראשי ב 2266. הוא גרוש ויש לו ילדה אחת בשם ג'ואן. בעל מזג חם ואכפתיות גבוהה
הוא תמיד נכון להעניק טיפול רפואי לכל גזע ובכל מצב. מי שהצליח לשגע אותו במיוחד היה ספוק עם גישתו הקרה והאנליטית לכל דבר אבל למרות זאת הם היו חברים טובים וביחד עם קפיטן קירק יצרו שלישיה בלתי מנוצחת.
הסדרה מתרחשת באמצע המאה ה-23 ומגוללת את הרפתקאותיהם של צוות ספינת החלל "אנטרפרייז", במסעותיהם לגילוי עולמות ותרבויות חדשים. בראש צוות הספינה עומדים קפטן ג'יימס טי קירק (ויליאם שאטנר), הקצין הראשון ספוק (לאונרד נימוי) וקצין הרפואה הראשי ד"ר לאונרד מק'קוי (דפורסט קלי). צוות הספינה הוא רב-לאומי ומוצא חבריו מגוון: סקוטי (מונטגומרי סקוט), יפני (היקארו סולו), אפרו-אמריקנית (אוהורה) ורוסי (פאבל צ'כוב) ולמעשה בין-כוכבי, כאשר הקצין הראשון הוא וולקני (ספוק). המושג רב-לאומי משמש כאן לשם נוחות בלבד – לפי הסדרה, כדור הארץ במאה ה-23 אינו מחולק יותר למדינות שונות והוא חבר בפדרציית הכוכבים המאוחדת.

ויקיפדיה
 
04 בוננזה

 
לורן גרין

 

דמות: בן קרטרייט
גיבורי הסדרה הם בני משפחת קרטרייט, שמנהלים חווה גדולה ("הפונדרוסה") בנבדה, בסמוך לאגם טאהו - האב האלמן בן (לורן גרין), והבנים (מאמהות נפרדות) אדם (פרנל רוברטס), הוס (דן בלוקר) וג'ו (מייקל לנדון).
מייקל לנדון

 

דמות: ג'ו קרטרייט
לנדון נודע בזכות סדרות הטלוויזיה בהן הופיע. ב-1959, הוא החל לשחק בתפקיד כ"ג'ו הקטן" בסדרה בוננזה. ב-1962, הוא כתב לסדרה לראשונה, וב-1968 הוא ביים גם פרק בסדרה. הסדרה הסתיימה בינואר 73.
פרנל רוברטס

 

דמות: אדם קרטרייט
"אמרו לי שארבע האחים יובחנו זו מזו", התלונן ב-1964 לפני כתב אי-פי. "כל זה לא קרה". הפריע לי במיוחד שהדמות שגילמתי, גבר בשנות ה-30 לחייו, המשיכה לשמוע בקולו של אביה האלמן ולא יצאה לדרך עצמאית.
בוננזה (Bonanza) - סדרת טלוויזיה אמריקנית ששודרה ברשת NBC מספטמבר 1959 עד ינואר 1973, והייתה סדרת הטלוויזיה הראשונה שצולמה בצבע. זירת ההתרחשות שלה היא המערב הפרוע, לפני פרוץ מלחמת האזרחים האמריקנית. היוצר והמפיק המקורי של הסדרה היה דייוויד דורטורט. גיבורי הסדרה הם בני משפחת קרטרייט, שמנהלים חווה גדולה ("הפונדרוסה") בנבדה, בסמוך לאגם טאהו - האב האלמן בן (לורן גרין), והבנים (מאמהות נפרדות) אדם (פרנל רוברטס), הוס (דן בלוקר) וג'ו (מייקל לנדון). העיר הקרובה ביותר לחוותם היא וירג'יניה סיטי (עיר אמיתית בנבדה). בשנים 1967-1964 זכתה הסדרה לרייטינג הגבוה ביותר בארצות הברית, ובשנת 1965 השחקן פרנל רוברטס עזב לטובת הקולנוע ולצוות נוספו שחקנים חדשים. השחקן מייקל לנדון כתב וביים חלק מהפרקים בעונות האחרונות. במאי 1972 מת השחקן דן בלוקר, ובינואר 1973 הסדרה בוטלה.

ויקיפדיה
 
05 משפחה שכזאת

 
בריאן קית'

 

דמות: ביל דיוויס
למרות הכל ומעל הכל בולטות הופעותיו הרבות בטלוויזיה שם בלט בשורה של סרטי טלוויזיה ובסדרות שונות בהם משפחה שכזאת בה כיכב בתפקידו המוכר ביותר כדוד ביל לשני תאומים בסדרה הפופולרית מאוד ששודרה בין 66/71 .
אניסה ג'ונס

 

דמות: אליזבת באפי דיוויס
באפי וג'ודי הם תאומים בן ובת יתומים שגרים אצל דודם וכעת יום הולדתם מתקרב. באפי מתרגשת לקראת היום הולדת יש מסורת משפחתית אצלם להטמין צעצועי חרסינה בעוגת היום הולדת
הצעצועים האלה היו שיכים לאמא שלה שהיתה קטנה.
ג'וני וויטיקר

 

דמות: ג'ונתן ג'ודי דיוויס
ג’ודי, היתום הג’ינג’י המתוק שאומץ עם שתי אחיותיו ע"י הדוד ביל (בריאן קית’) וסוכן הבית שלו , מיסטר רנץ’ (סבסטיאן קבוט).
כיום ג'וני מנסה להפיק גרסה קולנועית למשפחה שכזאת.
בימי הטלוויזיה החד ערוצית של שנות השבעים, ג’וני ויטאקר היה אחד הכוכבים הגדולים בישראל , הוא היה ג’ודי, היתום הג’ינג’י המתוק שאומץ עם שתי אחיותיו ע"י הדוד ביל (בריאן קית’) וסוכן הבית שלו , מיסטר פרנץ’ (סבסטיאן קבוט). לא היה בית אחד בארץ שלא הכיר את בני משפחה שכזאת. ויטאקר , היום בן 39 ובעל סוכנות- אומנים , היה מאותם כוכבים -ילדים שטעמו את טעם התהילה מהר מדי. לאחר ירידת "משפחה שכזאת" ( 1966-1971) לא שב ויטאקר לטלוויזיה. מרבית ההכנסות ב"משפחה שכזאת" , הלכו לפרנסת המשפחה , אומר ויטאקר. הוא מעולם לא נטש את החלום לחזור למשחק: בימים אלו , לאחר סרטי הקולנוע שנעשו על פי "משפחת בריידי" ו "המלאכיות של צ’ארלי" , הוא מנסה להפיק גרסה קולנועית ל " משפחה שכזאת". יחסית לשותפיו לסדרה , מצבו דווקא לא רע : אניסה ג’ונס (באפי) זהובת הקוקיות מתה ממנת יתר של סמים חמש שנים לאחר ירידת הסדרה , בגיל 18. בריאן קית’ (הדוד ביל) מת מפצעי ירייה (כנראה התאבד) ב - 1997 בגיל 75 כשהוא חולה בסרטן , כמה שבועות לאחר התאבדות בתו.

ויקיפדיה
 
06 האסיר

 
פטריק מקגוהן

 

דמות: אסיר מספר שש
הדמות המגולמת ע"י פטריק מקגוהן מתפטר מעבודתו החשאית והגבוהה ברמתה. הוא חוזר הביתה ואז סילון קיטור של גז מרדים חודר דרך חור המנעול והוא מאבד את ההכרה. כשהוא מתעורר, הוא עדיין בביתו, אבל לא בלונדון, הוא מסתכל מחוץ לחלון ומוצא את עצמו בעולם חדש , זה "הכפר".
אנג'לו מוסקאט

 

דמות: המשרת
מוסקט נולד במלטה.
הוא הופיע ב 14 מתוך 17 פרקים של סדרת הטלוויזיה משנות השישים הנחשבת לסדרת פולחן "האסיר" בה הוא שיחק את המשרת האילם ונמוך הקומה.
ליאו מקארן

 

דמות: מספר שתיים
היכן אני? אתה בכפר.
מה אתה רוצה? מידע.
לצד מי אתה? בצד הקובע.
אנו רוצים מידע, רוצים מידע
לא תקבלו שום מידע.
כך או אחרת נקבל מידע.
מי אתה? אני מספר שתיים.
אז מי הוא מספר אחד?
אתה מספר שש.
אני לא מספר.
אני אדם חופשי.
יוצרי הסדרה הם השחקן הראשי מקגוהן וג'ורג' מרקסטיין שהיה אחד מתסריטאי הסדרה "מלכודת" (Danger Man), בה גילם מקגוהן תפקיד ראשי כסוכן חשאי. מקגוהן טוען שבמשך שנים היה במוחו רעיון לסדרה על אדם בודד ונרדף המסוכסך עם סביבתו ומורד בה. כאשר נסע ב-1966 לפורטמייריון שבווילס כדי לצלם פרק בסדרה "מלכודת", חשב שהמקום ייחודי וסוריאליסטי ולכן מושלם לסדרה התיאורטית שלו. זמן קצר לאחר מכן פגש מקגוהן את ג'ורג' מרקסטיין. מרקסטיין, אשר היה סוכן בשירות אנגליה במלחמת העולם ה-2, סיפר למקגוהן על מקרה אמיתי בזמן המלחמה שבו אסירי מלחמה בעלי מידע או תפקיד חשוב נכלאו במקום סודי, שם חיו כתיירים בנופש למרות שהיו אסירים לכל דבר. מרקסטיין הציע ליצור סדרה על נושא זה כהמשך ישיר של "מלכודת", כך שדמותו של מקגוהן מתפטרת מתפקידה ונשלחת על ידי הממונים עליו למקום סודי שבו נכלאים אנשים עם מידע רגיש או ששירתו בתפקיד סודי וחשוב, כדי להימנע מאפשרות שיהפכו לבוגדים.

ויקיפדיה
 
07 מנהרת המן

 
ג'יימס דארן

 

דמות: ד"ר טוני ניומן
דוקטור טוני ניומן העקשן משגר את עצמו בזמן כדי להוכיח שהמנהרה המופלאה אכן פועלת ודוקטור פיליפס יוצא בעקבותיו כדי להצילו. השניים מוצאים את עצמם בשנת 1912, על סיפון הטיטאניק, כמה שעות לפני שקיעתה.
רוברט קולברט

 

דמות: ד"ר דאג פיליפס
דוקטור דאג פיליפס המבוגר והאחראי יותר בין השניים- במסעותיהם לתקופות שונות בעבר ובעתיד. בתחילת הסדרה עמדו השניים בראש הפרוייקט הסודי ביותר של צבא ארה''ב - בניית מנהרה שתוכל לשלוח אנשים  בזמן.
לי מריווטר

 

דמות: ד"ר אן מקגרגור
פרט לגיבורים ניומן ופיליפס התבלטה בצוות המדענית אן מקגרגור שהיתה יוצאת דופן. יתכן כי זו הדמות הקבועה הראשונה של מדענית בצוות סדרה כלשהי בטלוויזיה האמריקנית שתפקדה כיותר מצרחנית ומתעלפת לעת מצוא.
עלילת הסדרה עוסקת במיזם צבאי סודי ביותר, עתיר תקציב וניסיוני שמטרתו שיגור בני אדם בזמן. במהלך המחקר ובניית המיזם נודע לצוות המיזם במהלך ביקורו של סנטור כי יש בכוונתו לקצץ בתקציב המיזם ובכך מעמיד אותו בסכנת סגירה. המדען ד"ר טוני ניומן שנחרד לשמע תוכנית הקיצוץ החליט לשגר עצמו בזמן כדי להוכיח את יכולותיה של המכונה וזאת על אף שהמחקר טרם הסתיים. חברו המדען ד"ר דאגלס פיליפס (דאג) נשלח בעקבותיו כדי לסייע לו. עלילת הסרט מורכבת מחוויותיהם במסעם בזמן. בכל פרק שלובים אירועים היסטוריים חשובים ודמויות ידועות מהעבר. שהותם של טוני ודאגלס בזמן מלווה בקשיים טכניים הנובעים מהיותה של מכונת הזמן ניסיונית ומהקושי להחזירם להווה. זו הייתה סדרת הטלוויזיה הראשונה מסוגה, שעסקה בתחום המסע בזמן, ובכך הייתה לפורצת דרך ויצירתית. למרות זאת, כששודרה לראשונה בסוף שנות ה-60 לא זכתה להצלחה והורדה מהמסכים לאחר 30 פרקים. רק בשנים מאוחרות יותר הפך "המסע בזמן" לנושא מדובר בתחום המדע הבדיוני, שהצליח גם במימד הקולנועי והטלוויזיוני.

ויקיפדיה
 
08 פרי מייסון

 
ריימונד באר

 

דמות: פרי מייסון
ריימונד בר לא רק יצר דמות אחת מצליחה בסדרה מצליחה מאוד, אלה יצר עוד דמות מצליחה לא פחות מקודמתה ועם שתי הדמויות הללו הוא המשיך להופיע בסרטי טלוויזיה רבים ופופולריים עד למותו. הדמות הראשונה הייתה של עורך דין נבון בשם פרי מייסון בסדרה המצליחה והשנייה בתפקיד "איירונסייד".
ברברה הייל

 

דמות: דלה סטריט
בסקירה קצרה בפרקים הראשונים של הסדרה אנו למדים שדלה סטריט הגיעה ממשפחה שהיתה פעם אמידה אך לאחר ההתרסקות של הבורסה בשפל הגדול שנת 1929 המשפחה מאבדת נכסיה. דלה ריס נאלצת לחפש עבודה ומוצאת עצמה מתקבלת להיות המזכירה האישית של עו"ד מצליח בשם "פרי מייסון".
ויליאם הופר

 

דמות: פול דרייק
מייסון נעזר בצוות קבוע: מזכירתו הנאמנה דלה סטריט והבלש הפרטי פול דרייק, שאמנם היה בלש במקצועו, אמנם לא הוא פתר את התעלומות, אלא רק סייע לפרי מייסון בחקירות. ממולו פעלו חוקרי המשטרה הסמל הולקומב (השוטר הרע) והמפקח טרייג (השוטר הטוב) נגדו הופיע פרקליט המחוז הקשוח המילטון ברגר.
התבנית בסדרת פרי מייסון קבועה: לקוחות שונים פונים לעורך הדין פרי מייסון בבקשת עזרה במקרה קשה. מקרה המתדרדר אחר כך לפרשת רצח, שהלקוח מואשם בביצועו, ופרי מייסון מקבל על עצמו את ההגנה, ומביא לזיכוי ולחשיפת הרוצח האמיתי בתום המשפט (ובסיום הספר). במהלך המשפט מבצע פרי מייסון חקירות נגדיות מרשימות, ונעזר בכל תחבולה משפטית, לעתים לגיטימית ולעתים פחות, אך תמיד בשרות האמת והצדק. פרי מייסון נעזר בצוות קבוע: מזכירתו הנאמנה דלה סטריט והבלש הפרטי פול דרייק, שאמנם היה בלש במקצועו, אולם לא הוא שפתר את התעלומות, אלא רק סייע לפרי מייסון במעקבים וחקירות.

ויקיפדיה
 
09 הגדה לבית פורסייט

 
סוזאן המפשייר

 

דמות: פלור פורסייט
פלור וג'ון פורסייט נפגשים ומתאהבים, לא מודעים לעברם של הוריהם. ברגע שסואמס, איירין וג'וליאן מגלים את הרומן, הם אוסרים על ילדיהם לפגוש זה את זו שוב.
אריק פורטר

 

דמות: סואמס פורסייט
תשוקתו של סואמס פורסייט לרכוש דברים, כולל את אשתו היפהפייה איירין פורסייט. הוא מקנא בחבריה ורוצה שהיא תהיה אך ורק שלו. הוא מתכנן לעבור לגור איתה בכפר, אבל היא מתנגדת לכוונותיו.
ניירי דאון פורטר

 

דמות: איירין פורסייט
אישה אלוהית זהובת שיער אחרת היא איירין, גיבורת ספרו של גולסוורתי 'האגדה לבית פורסייט'. היא מתוארת על ידי המחבר כדמות של "אלה פגאנית" המביעה את דמותה של אלת האהבה.
את פרויקט הפקת הסדרה הגה המפיק דונלד ווילסון כבר ב 1955 ורק לאחר שנים של תכנון הוא מצא תמיכה להפקה, בעיקר בזכות צוות השחקנים המכובד. הסיפור עצמו עוקב אחר קורותיה של משפחת פורסייט במשך שלושה דורות בין השנים 1879 ל 1926. המשפחה מתגוררת בלונדון והיא עוסקת במסחר. אנו מתוודעים לסומס פורסייט ואישתו איירין, היחסים בניהם מעורערים ולבסוף סומס אונס את אשתו. הזוג מתגרש ואיירין נישאת לדודנו של סומס, ג'וליון .ויולדת את ג'ון. סומס נישא אף הוא בשנית לאנט ולהם נולדת בת בשם פלור כמובן ששני הילדים מתאהבים אך בסוף מסרב ג'ון להינשא לאיירין כך פחות או יותר נמשכת העלילה לאורך הסדרה כשכל פרק נגמר ברגע מותח ביותר בכדי שהצופים ישובו לצפות בסדרה בפעם הבאה. סדרה זו, על כל מאפייניה סללה את הדרך להתפתחות אופרות סבון דאלאס ושושלת.

ויקיפדיה
 
10 לאסי

 
ג'ון פרובוסט

 

דמות: טימי מרטין
משפחת מרטין אימצה ילד יתום בשם טימי והוא הפך לחבר הטוב של לאסי למשך 6 שנים. כלבת הצלה מסוג קולי. במהלך השנים גילמו את לאסי לפחות שישה כלבים כולם ממין זכר. את הכלבים אימן מאמן הכלבים רוד יוזרווקס.
ג'יין לוקהארט

 

דמות: רות מרטין
אשתו של פול אמו המאמצת של טימי. רות הינה אשה מעשית אוהבת אימהית וחברה פעילה בקהילה המקומית. ג'יין לוקהארט נכנסה לתפקיד בעונת 1958 ונשארה בתפקיד עד עונת 1964 בה בוטלה הדמות עקב התבגרותו של טימי.
יו ריילי

 

דמות: פול מרטין
בעלה של רות ואביו המאמץ של טימי. פול הינו בוגר בית ספר חקלאי ורוכש משק כפרי לגדל עם משפחתו. פול מתואר כפיקח, חרוץ ואמיץ, הוא משתתף בתפילות הכנסייה ומתנדב במכבי האש. מאפשר ללאסי לגור עימם עקב מעבר משפחתה הקודמת לעיר.
ב 1954 החלה רשת סי.בי.אס לשדר את הרפתקאותיה של לאסי ,את לאסי, אגב "גילמו" בכל הסדרות והסרטים כלבי קולי זכרים כנראה מכיוון שהם גדולים יותר ומרשימים יותר וכן משירים פחות שיער בקיץ. המשפחה הראשונה של לאסי הייתה משפחת מילר שגרה בחווה ליד קלברטון בחווה התגוררו האמא אלן, שהתאלמנה מבעלה ובנה ג'ף. איתם גר גם הסבא ג'ורג' שכונה פשוט סבא. הכלבה והילד בילו יחד 3 שנים כשבמהלכם הצילו זה את זו מסכנות שונות ועזרו, כמובן, גם לאחרים. מטבע הדברים השחקן שגילם את ג'ף גדל ובהפקה הוחלט לשלוח את ג'ף לקולג' וכך להחליפו בשחקן צעיר- לאסי, אם כן, עברה למשפחה השנייה שלה - משפחת מרטין שאימצה ילד יתום בשם טימי והוא הפך לחבר הטוב של לאסי למשך 6 שנים.

ויקיפדיה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות