של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> הורוסקופ שבועי >> וזה המזל שלכם השבוע 2
 

דלי
השבוע אתם מתאהבים, בטוח שאתם מתאהבים, אין מצב שאתם לא מתאהבים, כתוב בכוכבים שאתם מתאהבים, הו סליחה, אני קורא את המפה האסטרולוגית הפוך, השבוע אתם נפרדים, בטוח שאתם נפרדים, אין מצב שאתם לא נפרדים השבוע.

 

   
גדי
השבוע ידפקו לכם ברז ולא מטורקיה, יאחרו לכם לפגישה כי הפגישה היא רק בחלום שלכם, תתעוררו עם זיעה קרה כי המזגן התקלקל, ככה זה שמרקורי בנסיגה ורוקד צעדי ירח כמו מייקל ג'קסון, וונוס שליטת המזל שלכם יוצאת עם נפטון לרוטשילד לדפוק את הראש, מי יוצא שיכורים מזה? אתם!
 

   
טלה
השבוע אתם עייפים מהתחת,אתם רוצים רק לישון, אבל אף אחד לא נותן לכם, אתם כותבים עצומה "תנו לטלה לישון" מחתימים 40,000 טליים בשבוע שלם ובסופו סוף כל סוף אתם זוכים לראות את השמיכה והכרית.
 

   
סרטן
השבוע תראו את האור, האור שינחה אתכם לחצות את המנהרה שמובילה לגן עדן, אם בגלל התקף לב, אם בגלל מנת יתר, אם בגלל תאונת דרכים, אם בגלל שקפצתם מעזריאלי, בקיצור זה לא שבוע מי יודע מה, תקפצו לשבוע הבא.
 

   
תאומים
השבוע הגיע הזמן לעשות כסף, הרבה כסף, ישנן מספר אופציות לעשות כסף השבוע, למלא לוטו ממש לא, להשקיע בבורסה ממש לא, לחתום על עסקה ממש לא, להקים סטארטאפ ממש לא, לקחת הלוואה ממש לא, השבוע תרצו לעשות כסף אבל מקסימום בצומת ארלוזורוב בין המכוניות "יש לך שקל?"
 

   
אריה
השבוע אתם חוזרים בתשובה, כן כולם ביחד עכשיו לשיר, אל תירא ישראל אל תירא, כי הלא גור אריה הלא אתה ואם אריה אתה מי לא ירא מי לא ירא, חפשו דירה בבני ברק, קנו תפילין, תמכרו את האוטו, עיברו לאוטובוסים, קנו פמוטים ותעשו ילדים.
 

   
מאזנים
השבוע אתם נוסעים רחוק ולא חוזרים אלא אם תקבלו כרטיס במחלקת עסקים כי דחילק כמה אפשר לקפל את הרגליים בטיסת הצ'ארטר המעיקה הזאת ואיך זה שהדיילת תמיד שוכחת להביא את הלחמניה בזמן.
 

   
דגים
השבוע תבלו הרבה בבית המרקחת, בקופת החולים, בתור לרופא, בתחנת אחות, במגן דוד אדום, טפו טפו טפו, השבוע תהיו חזקים ובריאים מבדרך כלל, מי שיתקרב אליכם יחטוף, זה שאתם מתעטשים לא אומר שיש לכם שפעת חזירים, אבל אני לא רופא, אני אסטרולוג.
 

   
קשת
השבוע אתם נורמלים, כן ממש, פשוט נורמלים, מתנהגים נורמלי, מדברים נורמלי, הכל יפה ונורמלי. נראה לכם? ממתי הקשת הוא נורמלי, מה נורמלי בזה שאין לקשת חץ לירות אותו? מה נורמלי בזה שנגמר הכסף לשכר דירה ואתם עכשיו ברחוב נותנים שקל לתאומים בצומת ארלוזורוב.
 

   
שור
השבוע אתם מתפטרים מהעבודה והולכים לעבוד אצל מזל עקרב, סבירות גבוהה למשכורת טובה עם הטבות ומכונית וסלולר ובונוסים, סליחה טעות, העקרבים קמצנים, אין סיכוי, אל תתפטרו.
 

   
עקרב
השבוע אתם עוקצניים מהרגיל, אבל אף אחד לא יבין את העוקצנות שלכם, ילידי שור יבואו לעבוד אצלכם אבל היות ואתם קמצנים, הם לא יקחו את העבודה, מה שכן הסרקסטיות שלכם חוגגת.
 

   
בתולה
השבוע אתם נפתחים לעולם חדש, עולם שכולו טוב, מחירי האלכוהול יורדים ב-50%, מריחואנה הופכת לחוקית, רחוב בן יהודה הופך לרחוב החלונות האדומים, השוטרים מסטולים והנהגים נינוחים, כמה מעצבן שהעולם הזה נמצא באמסטרדם ולא כאן.
 

   

 אם בראש שלכם לכתוב הורוסקופ משלכם, כיתבו בתגובה

 

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות