של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> הורוסקופ שבועי >> וזה המזל שלכם השבוע 1
 

דלי
זה באמת השבוע שלכם דליים, לא תהיו מעורבים באף תאונה אבל תבלו שעות במוסך, תהיה לכם הצלחה כלכלית מרשימה ובכל זאת מנהל הבנק יצלצל לשאול מה קורה, צפויה לכם נסיעה לחו"ל אבל תהיה שביתה בשדה התעופה, למי שמתכנן להיות אבא, יש סיכוי טוב השבוע אבל זה לא יהיה ממך.

 

   
 גדי
מהההה אתם מממממצפים גדיים מממהשבוע הזה, סביר להניח שזה יהיה שבוע לא קל, סטורן שנוגע לונוס שנוגעת למרקורי שנוגע ב..של אוראנוס מסמל שבוע של אורגיה כוכבית מדהימה, אתם תמצאו את עצמכם בסופו של אותו שבוע אומרים "למה מגיע לי כל הפינוק הזה, לפנק לפנק לפנק".
 

   
 טלה
אין מילים להגיד על מזל טלה, מזל מוזר שכזה, מישהו פגש פעם מזל טלה, נדמה שזה מזל שאף אחד לא נולד בו, אבל בכל זאת בשביל אחד או שניים שנולדו במזל טלה צריך להגיד משהו.
אז זהו, אין מה להגיד.
 

   
 סרטן
זהירות לבני מזל סרטן, יש סכנה שתעשו חיים השבוע, אל תתרגלו לזה. לעומת זאת לבנות מזל סרטן צפוי שבוע קשה במיוחד, הזוית הקשה של משולש פיתגורס על פי התחזית של נוסטרדמוס בצירוף קלף הטארות המוזר שנקרא הנסיך המשולש ועל ידי קריאה בקפה של שושנה השכנה ממול, עדיף תישארו בבית!
 

   
 תאומים
לא נראה לכם מוזר השבוע שנולדתם תאומים אבל אתם אחד או אחת, חוסר הקיום של התאום יבלוט השבוע במיוחד, לא יקראו לכם אבל בכל זאת תסובבו את הראש, מישהו יטלפן יעשה קולות של סקס מניאק ואז יטרוק, הברז במקלחת כנראה ישבר וההצפה תגיע עד לקומת קרקע, היכן שגר משה המשוגע שיפנה למשטרה ויגיעו כל כוחות הבטחון רק כדי לרשום תלונה על חוסר תיאום משווע.
 

   
 אריה
כן, כן, אתם מלכי הג'ונגל אבל השבוע אתם בסך הכל חתלתולים, סביר להניח שיגמר החלב בסופרמרקט, סביר להניח שיעשו לכם "טפו טפו" שתעברו ברחוב, סביר להניח שתקופת היחום העוברת עליכם עכשיו תיגמר בכמה שריטות, נשיכה אחת ויללה ארוכה.
 

   
 מאזנים
השבוע אתה ממש יוצא מהאיזון מאזנאי יקר, אתה צועק על הבוס שלך ובמקום שהוא יבין אותך הוא מפטר אותך, אתה מקלל את הנהג שחתך אותך בכביש ויוצא לך פתאום איזה גרוזיני מפחיד מהאוטו שלו שגורם לך להתקף לב, דו"ח החניה שלא שילמת גורם להוצאה לפועל לבקר אצלך, אבל הכי חשוב לא היית צריך להגיד לחמות שלך שהיא מפגרת, כל המשפחה של אשתך עכשיו אצלך בבית.
 

   
 דגים
השבוע אתם מרגישים שיש הרבה דגים בים והאמת היא שאתם ממש לא טועים, יש הרבה דגים בים אז אל תרימו את האף השבוע, עדיף שתבקשו סליחה מספר פעמים ביום, תעזרו לסבתא לחצות את הכביש... אבל את כל הכביש, לא להשאיר אותה באמצע מעבר החצייה! כדאי מאד שתתרמו לאיזו עמותה אבל לא לעמותת "תנו לסמים לחיות", ואל תשכחו לצלצל לאיזה חבר לתת לו מילה טובה כמו "לך תזדיין".
 

   
 קשת
הנה מגיע החץ שממש המתנת לו בסבלנות, הוא נכנס לך ללב, מסתובב חזק בפנים, משתלט עלייך ואת סוף כל סוף מתאהבת! נראה לך? מה זאת התמימות המפגרת הזאת? זה לא היה חץ, הוא לא בלונדיני, אין לו עיניים כחולות והוא עדיין גר אצל אמא שלו.
 

   
 שור
השבוע אתם עוד פעם נכנסים עם הראש בקיר אבל איזה מזל שזה קיר גבס, מקסימום תקראו לשיפוצניק שיקרע לכם את הצורה במחיר מופקע שכאילו זה רק קיר גבס אבל כדאי שזה יהיה קיר בטון כדי שלא תרצו עוד פעם לדפוק את הראש בקיר, המלצה חמה השבוע לדפוק את הראש עם וודקה וקולה.
 

   
 עקרב
יש מצב אידיאלי השבוע לפגוש מישהו, עדיף בצ'אט או בטוויטר או בפייסבוק כי ככה בטוח שהוא לא יראה אותך ולא ידע שנוסף לך חצ'קון ושאת במחזור ושכואב לך הראש ובשביל מה בכלל צריך להכיר מישהו חדש השבוע בחום הקייצי והמתיש הזה, עדיף לבד עם מזגן.
 

   
 בתולה
מזל בתולה נחשב למזל המצחיק ביותר בגלגל המזלות, כי אף אחת לא נשארת בתולה לנצח, ותמיד יהיה הגבר שישאל איזה מזל את ושתעני לו שאת מזל בתולה הוא יגיד לך "אולי באוזן" וזה ממש לא מצחיק ומתיש ביותר, כך גם השבוע הזה, זה שבוע ממש לא מצחיק, יספרו לך את הבדיחות הכי גרועות, את תלכי לסרט קומי אבל יתברר שזה סרט קורע דמעות, את תחליקי כנראה על קליפת בננה אבל זה לא יצחיק אותך, הכי נכון עבורך השבוע זה לקרוא את "החטא ועונשו".
 

   

 אם בראש שלכם לכתוב הורוסקופ משלכם, כיתבו בתגובה

 

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות