של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> כביש מספר ארבע >> אהבה היא סקס
 

 כל הזכויות שמורות למחבר הספר "כביש מספר ארבע"

 

אהבה היא סקס אלא אם נאמר אחרת, אלא אם התחושה אחרת, אבל התחושה יכולה להיות תחושה של סקס שמגיע דרך הלב אבל אז האהבה אינה אהבה אלא סקס......

תמיד האמנתי שאני הכי רומנטיקן בעולם ושיש לי את כל שלל הרגשות שניתנו לרומנטיקן ועם שלל כלי הנשק הזה אני יכול לצאת לקרב הכיבוש מול כל אישה שרוצה שרומנטיקן יכבוש אותה.

אז כמה מילים יפות שחודרות לנשמה שלך והומור שמפיל אותך מצחוק ולהוסיף פרחים וברכה של שושנים וללכת כל הלילה ברגל כדי להגיע לדלת שלך בשש בבוקר כשאת פוקחת עיניים רק כדי לומר "אני אוהב אותך".

בקיצור, שיש את הכלים והמילים ונפש של רומנטיקן אז הכיבוש הופך להיות מעשי, אלא שהכיבושים לא נועדו כדי להגיע למיטה שלך אלא כדי לכבוש את הלב שלך ולתלות עוד לב שכבר התאהב בי בארון הלבבות הכבושים שלי.

אין לי מושג באיזה שלב בחיי הרצון לכיבוש לב הפך בעצם לצייד מיני, מתי הפך הרצון הפשוט לסקס לרצון מוקדם לכבוש את הלב שלך. יותר נכון מתי בחיי החלטתי שקודם הלב ואחר כך הגוף, קודם את צריכה להתאהב בי ואחר כך לתת לי.

הרי אם תתני לי ללא אהבה את זונה.

אם תגידי "אין לי בעיה עם זה, אני רוצה רק חפוז, רק זיון" זה אומר שמחר כבר תהיי עם אחר ותאמרי לו אותו דבר, ועוד אחד ועוד אחד עד שיום אחד תתאהבי ותזרקי את כולם מהחלון.

כי בסופו של דבר האהבה תמיד מנצחת.

אם את יכולה לחלוק שני גברים במיטה בהפרש של כמה שעות אפילו יומיים, זה אומר שאף אחד מהם הוא לא מיוחד מספיק, אז כשאת מנסה לשכנע אותי בכל כוחך ומילותייך שאני מיוחד מספיק את פשוט מעליבה את הלב שלי, המח שלי, הזין שלי.

אחרת למה יש דבר כזה שנקרא זוג, מה הופך זוג לזוג, למה לא שלישיה רביעייה או עיר שלמה, למה זוג ולשם העניין אני מדבר כרגע על גבר ואישה, למה שזוג בדרך כלל יהווה את שיא החיפוש שלנו וגם את שיא הריגוש שלנו שאנו מוצאים הרי המאמץ האדיר הזה במציאת בן/בת זוג שעובר דרך הכרויות, פגישות, בליינד דייטס, מבטים לפה ולשם, גישושים ראשוניים, אכזבות בדרך, סקס גרוע, גילויי טמטום פתאומיים ועוד כל מיני ממתקים, המאמץ הזה חייב להסתיים בסופו של דבר במציאה כל שהיא.

לכל הטעויות שכולנו עושים בדרך יש תכלית כל שהיא, לא יכול להיות שלא.

הייתי מוכרח לעצמי שתאהבי אותי, לא חינכו אותי אחרת, סליחה לא חינכתי את עצמי אחרת, סקס ללא אהבה לא הסתדר לי גם אם ההורמונים אמרו אחרת, גם אם סרט כחול הדליק אותי, רציתי קודם לכבוש את ליבך ואת מוחך, נפשך ונשמתך כדי שתגיעי למיטה תהיי כולך שלי, לא חלקית, לא בערך, לא אולי, לא מחר אני קופצת לדני, גדי, טל או גדעון, היה טוב וטוב שהיה, יאללה לבחור הבא.

המחיר של לכבוש אותך התיש אותי עד כדי כך שברגע שנכבשת אני עייפתי והמרחק לסוף היה קצר.
כך כל מערכות היחסים שלי מ-13 ועד 28 החזיקו בין שבועיים לחודשיים, לכבוש לב, לכבוש גוף ולהמשיך.

זונה של מילים, זונה של אהבה, זונה של רגשות, מתי שהוא זה היה חייב להתפוצץ אחרת לא הייתי יושב כאן וכותב.

אני עוד אחזור לנושא הזה אבל אני צריך אוויר כי העבר, עצם זה שהוא עבר, עבר ולא יחזור והמח המופלא שלנו מסלף את העבר כדי לשמור על עצמו מלהתפוצץ, וכל זיכרון הרי רוצה לחבר אותך למשהו שהשארת מאחור או שמא איבדת.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות