של רוברט י.  |  This is Kafa Style  |  כביש מספר ארבע  |  עשרת הגדולים  |  100 שירי אהבה  |  תרגומים  |  הורוסקופ שבועי  |  

התחברות לחברים


דף הבית >> עשרת הגדולים >> קולנוע >> 10 הסרטים של 2011
 
1 הארי פוטר ואוצרות המוות

  הארי פוטר ואוצרות המוות הוא סרט פנטזיה בשני חלקים בבימויו של דייוויד ייטס. הסרט מבוסס על הספר השביעי והאחרון בסדרת הפנטזיה האפית הארי פוטר מאת ג'יי קיי רולינג.  שני חלקיו מהווים את הכותר האחרון בסדרה, שני חלקי הסרט מתארים את מסעו של הארי פוטר למציאתו ולהשמדתו של סוד האלמוות של לורד וולדמורט. 
 
2 הארטיסט

  עלילת הסרט מתרחשת בהוליווד שבין 1927 ל-1932, תקופת המעבר שבין הסרט האילם לסרט המדבר. ג'ורג' וולנטין, כוכב ראינוע פוגש אישה צעירה בשם פפי מילר, בשעה שהוא מתראיין לעיתונאים לאחר הקרנת אחד מסרטיו. מילר מצטלמת איתו, ולמחרת שניהם מופיעים בכל העיתונים, כשהכותרת הראשית שואלת "מי הבחורה הזאת?"   
 
3 היורשים

  הסרט עוקב אחר מאט קינג, עורך דין מהוואי, המשמש נאמן מטעם משפחתו המורחבת, על שטח רחב היקף באי קאואיי. את השטח ירשה המשפחה כתוצאה מנישואי נסיכה מקומית עם מיסיונר לפני מספר דורות ונותרו עוד 7 שנים לפני שהנאמנות עליו תפקע. יחד עם דודניו הרבים, מתחבט קינג בשאלה האם ולמי למכור את השטח בעסקה שעשויה להפוך את כולם לעשירים.  
 
4 עץ החיים

  באמצע שנות ה-60, גברת או'בריין (ג'סיקה צ'סטיין) מקבלת מברק בו נאמר לה כי בנה בן ה-19 נהרג. בעלה (בראד פיט) מקבל את ההודעה בטלפון ומכאן חיי המשפחה מתהפכים. בהווה, ג'ק או'בריין (שון פן) העוסק באדריכלות, צופה בעץ נשתל מול חלון משרדו ומתחיל להעלות זכרונות מהעבר - מילדותו בשנות ה-50 לצד שני אחיו, דרך שנות התבגרותו ועד להווה.  
 
5 השבוע שלי עם מרילין

  הסרט מספר על קולין קלארק הצעיר אשר מחליט לפתח קריירה בתחום הקולנוע ולשם כך הוא נוסע ללונדון. לאחר קושי בלמצוא עבודה בתחום הוא נשכר בתור עוזר במאי שלישי לסרט חדש בכיכובם של מרילין מונרו ולורנס אוליבייה. קלארק שמח לבצע את המטלות הנחותות ביותר רק כדי להיות חלק מעולם הקולנוע.  
 
6 הוגו

  ב-1931, הוגו קברה, ילד בן 12, חי עם אביו האלמן, שען מומחה בפריס. אביו של הוגו לוקח אותו לראות סרטים, ואוהב במיוחד סרטים של ז'ורז' מלייס. אביו של הוגו מת בשריפה, והוגו נלקח על ידי דודו, שען אלכוהוליסט, האחראי על תחזוקת השעונים בתחנת הרכבת בפריס. דודו מלמד אותו לתחזק את השעונים ונעלם.   
 
7 משחקי שלטון

  סרט עוקב אחר הנעשה במטה הבחירות של מייק מוריס (ג'ורג' קלוני), מושל פנסילבניה ומתמודד לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית, בזמן הבחירות המקדימות לראשות המפלגה, המתקיימות במדינת אוהיו. סטפן מאיירס (ריאן גוסלינג) מכהן כיועץ התקשורת הצעיר והמוכשר של הקמפיין, תחת מנהל הקמפיין המנוסה פול זארה (פיליפ סימור הופמן).  
 
8 משחקי הרעב

  עלילת הסרט מתרחשת בעתיד פוסט אפוקליפטי במדינה בשם "פאנם" השוכנת על חורבותיה של אמריקה הצפונית. בפאנם שולט ממשל חזק, השוכן בעיר מרכזית בשם "הקפיטול". מסביב לקפיטול שוכנים 12 מחוזות, ורוב תושביהם חיים בעוני גדול. הקפיטול שולט במחוזות ביד רמה. כעונש על המרד האחרון שביצעו נגד הממשל יזם הקפיטול את משחקי הרעב.  
 
9 הנהג

  נהג עלום שם הממעט בדיבורו מועסק במוסך של שאנון. הוא מבצע מעת לעת פעלולי נהיגה לסרטים מזדמנים, וכעבודת צד הוא גם משמש כנהג מילוט של שודדים. הדיוק וכישורי הנהיגה שלו מוכחים כאשר הוא מסייע לשני פורצים להתחמק מהמשטרה. הנהג לעולם לא חושף את שמו, לא עובד פעמיים עבור אותם אנשים, ומקפיד להקצות לשודדים חמש דקות בלבד.  
 
10 האנה

  האנה היא ילדה מתבגרת אשר חיה עם אביה באזור מבודד בפינלנד. מגיל קטן אביה, סוכן CIA לשעבר, אימן אותה להיות מתנקשת מושלמת, כדי שתוכל לחסל את האישה שהרגה את אמה. יום אחד אביה מחליט שהאנה כשירה מספיק ושולח אותה למסע הנקמה, וכך האנה מתחילה מסע חוצה יבשת באירופה, כשהיא לגמרי לבדה.  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 כל הזכויות שמורות למפעיל האתר www.poems.co.il

צמיד מידע רפואי מוצרי פרסום מסגרות לתמונות הדפסה על כובעים | שרוכים מודפסים | הדפסה על חולצות